Okulların Açılma Tarihi Netleşti

Eylül ayına girmemiz sonucunda birçok öğrencinin de gözü ve kulağı MEB tarafından gelecek açıklamalar dikildi. 18 Milyon öğrencinin tatil yaptığı 3 aylık yaz sezonunun artık sonuna geldik. Öğrenciler okula başlayarak derslere katılım gösterecek.

Okulların Açılma Tarihi Netleşti
Okulların Açılma Tarihi Netleşti Hande
Bu içerik 916 kez okundu.

Okulların Açılma Tarihi

Eylül ayına girmemiz sonucunda birçok öğrencinin de gözü ve kulağı MEB tarafından gelecek açıklamalar dikildi. 18 Milyon öğrencinin tatil yaptığı 3 aylık yaz sezonunun artık sonuna geldik. Öğrenciler okula başlayarak derslere katılım gösterecek. MEB tarafından yapılan açıklama doğrultusunda öğrenciler 18 Eylül 2017 tarihini takvimler gösterdiğinde Pazartesi günü okula giriş yapacaklar.

TEOG'da Açık Uçlu Soru Devri Başlıyor

Öğrencileri yakından ilgilendiren bir diğer konu da TEOG oldu. TEOG 8. Sınıfı okuyacak olan kişilerin 2017 ve 2018 eğitim döneminde gireceği ve liselerini belirleyeceği sınavdır. Her sene yapılan sınavda bu sene değişiklik meydana geldi ve öğrencilere açık uçlu sorular sorulacağı resmen açıklandı.

Destekleme Kursları Dikkat Çekiyor

Öğrencileri TEOG sınavına hazırlamak ve daha iyi bir liseye yerleşmeleri için onlara destek olabilecek kurslar da açılacağı belirtildi. Bu kurslar öğrencilerin eğitim gördükleri ortaokullarda yapılacak. MEB tarafından gerçekleştirilecek olan kurslar ücretsiz olacak. Kurslara birinci dönem kayıtları ise 18 Eylül ile 24 Eylül 2017 tarihleri aralığında yapılacak.

Okulların Açılma Tarihi Netleşti Okulların Açılma Tarihi Okulların Açılma Tarihi Ne Zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi