TEOG 3. Nakil Sonuçları Açıklandı

TEOG'a giren öğrencilerin nakil sonuçları açıklandı ve 3 büyük şehide Anadolu Liseleri'ne büyük akın yaşandı. Bundan dolayı İzmir ve Ankara illerinde sadece beş kontenjan boşluğu oldu.

TEOG 3. Nakil Sonuçları Açıklandı
TEOG 3. Nakil Sonuçları Açıklandı Hande
Bu içerik 757 kez okundu.

TEOG'a giren öğrencilerin nakil sonuçları açıklandı ve 3 büyük şehide Anadolu Liseleri'ne büyük akın yaşandı. Bundan dolayı İzmir ve Ankara illerinde sadece beş kontenjan boşluğu oldu. Fen Liseleri'ne baktığımızda ise hiç boş kontenjan kalmadığını görmekteyiz.

Bu Sene Teog Klasik Mi Yoksa Test Mi?

Bu sene TEOG'a girecek öğrenciler bu sorunun cevabını bekliyorlardı ve Mili Eğitim Bakanlığı bekleyenlere bir açıklama yaptı. TEOG'un bu sene test değil klasik olduğunu söyledi. Bazı öğrenciler bu habere sevindi, bazıları ise üzüldü. Bu haberle TEOG her sene olduğu gibi yine bu sene de bir sürpriz yaptı.

Bu Sene Mufredat'a Yeni Gelen Konular Var

 

Bu sene yine müfredat değişti ve yine kafa karıştırdı. Lise konularından bazılarının TEOG'ta olacağı söyleniyor. TEOG'a girecek olan öğrenciler bunun haksızlık olduğunu söylüyorlar. Müfredat yine çok zor ve öğrencilerin yine işi çok zor. Müfredat hep değişecek ve öğrencilerin işi yine çok zor olacak. Öğrencileri bakalım bu sene başka neler bekliyor?

 

 

TEOG 3. Nakil Sonuçları Açıklandı TEOG 3. Nakil Sonuçları TEOG 3. Nakil Sonucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi