İş Ayakkabısında Güvenlik; Ema Ayakkabı

İş ayakkabısı,çok geniş kapsamlı olup, her sektör için farklı özelliklere sahip olması gerektiği için kullanım alanına göre özel üretilir.

İş Ayakkabısında Güvenlik; Ema Ayakkabı
İş Ayakkabısında Güvenlik; Ema Ayakkabı
Bu içerik 391 kez okundu.

İşverenlerin en önem verdiği konu olan iş ve işçi güvenliği adı altında kullanılan her ürün kullanım yeri ve şartları açısından farklılık göstermektedir. İş ayakkabısı denilince aklımıza klasik çelik burun,ağır,çalışanların kullanmayı tercih etmediği türden ayakkabılar geliyor ne yazık ki.Bu algıyı değiştiren ve kullanım alanına göre farklılığı dikkate alan Ema Ayakkabı yıllardır standartların üzerinde yaptığı hafif,sağlam,rahat iş ayakkabılarıyla sektörde liderliğini koruyor.

Ağır iş sektörlerinde çalışanların ayak ve bacak sağlığını korumak için en önemli faktör işe uygun kullanılan,kaliteli,çalışanın rahatlığını ve sağlığını önceliği haline getirmiş ayakkabı,bot ve çizmeler kullanmaktır.Örneğin; yer ısısının yüksek olduğu bir çalışma ortamı için, ısı geçirgenliği olmayan ısıya dirençli tabanı olan ayakkabılar kullanılmalıdır.

Ayakta mantar oluşumu nedeniyle genelde işçiler işçi ayakkabısı giymeyi tercih etmez. Fakat iş güvenliği gereğince ihmal edilmemesi gereken bir husustur. Çünkü konu can sağlığıdır.Ema Ayakkabı can sağlığının korunmasını ilke edinmiştir ve en kaliteli malzemelerle ürettiği ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiği bütün ürünlerin garantisini verir.

İş ayakkabısı özelliklerine göre farklılık gösterir:

*Hafif iş ayakkabıları: Bu ürünler bulundurduğu delikler ile ayağın hava almasını ve bu sayede kötü kokuların oluşmamasını sağlar.

*Yazlık iş ayakkabıları: Dayanıklı tabana ve deliklere sahiptir. Yaz ayları için idealdir.

*Kışlık iş ayakkabıları: Kaymaz tabana sahip olması ve su geçirmemesi ile kış aylarının vazgeçilmez tercihidir. Hem iş güvenliğini sağlar hem de kış ayakları kış şartlarından korur.

*Elektrikçi ayakkabıları: Kaymaz taban, su geçirmezlik ve çelik burun özelliğine sahiptir.

*Kompozit burun iş ayakkabıları: Genellikle ağır sanayi işlerinde tercih edilir. Üstün dirençlidir ve tam korumaya sahiptir.

Ema Ayakkabı müşterileri dilerlerse mağazalarına uğrayabilir, bu sayede ürünleri rahatlıkla inceleyebilir. Mağazaya uğrama imkanı olmayanlar ise internet sitelerinden online alışveriş ile ürün satın alabilirler. Aynı zamanda Ema Ayakkabı bayisi olma ayrıcalığını yaşayabilirler.

iş ayakkabısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dev Davayı Kazanan Taraf WhatsApp Oldu
Dev Davayı Kazanan Taraf WhatsApp Oldu
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Uruguay Kimliği Almış
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Uruguay Kimliği Almış