En Uygun Boncuk Fiyatları Hobipop.com'da!

En Uygun Boncuk Fiyatları Hobipop.com'da!
En Uygun Boncuk Fiyatları Hobipop.com'da! hande
Bu içerik 214 kez okundu.

En Uygun Boncuk Fiyatları Hobipop.com'da!

 

Boncuk deyince aklınıza ne geliyor? Renkli kolyeler, küpeler, bileklikler ve genel olarak cıvıl cıvıl takılar pek çok kişi için boncukların en çok kullanıldığı ürünlerdir. Boncuklar her ne kadar takılarla anılsa da aslında boncukların çok geniş bir kullanım alanı vardır. Makrome boncuğu amigurumi tekniğiyle örülen emzik zincirlerinde de tercih edilmektedir. Dekoratif eşyalarda, kıyafetlerde, anahtarlıklarda ve daha pek çok alanda kullanılabilen boncukları gelin daha yakından inceleyelim.

Makromelere Renk ve Boyut Kazandırın

Su içermeyen fimo hamurunun özel fırınlar kullanılarak kurutulması ve şekil verilmesiyle oluşturulan fimo boncuklar özellikle yaz mevsimi için harika tasarımlar ortaya çıkartılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca sudan etkilenmemesi sebebiyle uzun ömürlü bir kullanımsağlıyor. Desenli ve şekilli boncuklar ise çocuk takıları için ideal bir seçim olacaktır. Misina ipine dizerek kullanabileceğiniz fimo boncuklarla hayal gücünüzü konuşturun.

Fimo boncukların en genel kullanılan çeşidi yassı, disk şeklinde olan çeşididir. Ancak silindir ve dair şeklinde olan çeşitleri de bulunmaktadır. Genelde dizi şeklinde satılan fimo boncukların desenli olan çeşitleri ise taneyle satılmaktadır.

Harfli plastik boncuklarla kişiye özel, isim yazılı takılar tasarlamaya hazır mısınız? Diğer boncuklarla kombine şekilde kullanabileceğiniz harf yazılı boncuklarla ister kendinize ister sevdiklerinize özel takılar tasarlaybilirsiniz. Zengin renk seçenekleriyle dilediğiniz renk kombinasyonunu oluşturabilirsiniz. Harf plastik boncukları takılarınızda değerlendirebileceğiniz gibi tasarlayacağınız anahtarlıklarda da kullanabilirsiniz.

Makrome, senelerden beri hayatımızda olan ancak son zamanlarda çok daha fazla ürün için kullanılmaya başlanan bir el işidir. Bu sebeple yeni popüler olmaya başlayan bir sanat gibi görünse de aslında ülkemizde tarihi epey eskidir.

Makrome, özel iplerin kendine has örme teknikleriyle, elde örülmesiyle ortaya çıkan bir el işidir. Ortaya çıkan iş, boncuklarla zenginleştirilebilir. Makromelerde genelde ahşap, ham boncuklar tercih edilir. Ancak vernikli ya da boyalı ahşap boncuklar da bulunmaktadır. Tasarladığınız ürünün boyutuna göre boncuk sayısına, büyüklüğüne ve şekline karar verebilirsiniz.

Ahşap boncuk çeşitleri hem yuvarlak hem de geometrik şekle sahip olan boncuklar farklı boyut seçenekleriyle bebeklerin ilk diş kaşıyıcısı olmak üzere sağlıklı bir seçenek olarak amigurumi emzik zincirlerinde kendine yer bulmak için bekliyor.

Nazar boncuğu, nazarı uzak tuttuğuna inanılan ve kültürümüzde epey geniş bir yer bulan figürlerden biridir. Artık inanıştan ziyade canlı görüntüsü sebebiyle tercih edilse de boncuk çeşitleri arasında kendine geniş bir yer bulmaya devam ediyor. Camın işlenmesiyle oluşan cam nazar boncukları boyutlarına ve renklerine göre ister takılarınızda isterseniz de makromelerinizde size eşlik ediyor.

Tüm Boncuklarda Doğru Adres: Hobipop!

Hobi dünyası denince akla ilk gelen markalardan biri olan Hobipop, gerek boncuk renklerinde, gerek boyutlarında gerekse de fiyatlarında farkını ortaya koyuyor. Tasarımlarınıza eşlik edecek uygun fiyatlı boncukları uzaklarda aramayın, çünkü Hobipop olarak sadece bir tık uzağınızdayız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler