Natura Sırt Hareketli Ahşap Bakım ve Masaj Masası

Natura Sırt Hareketli Ahşap Bakım ve Masaj Masası
Natura Sırt Hareketli Ahşap Bakım ve Masaj Masası hande
Bu içerik 198 kez okundu.

 

Natura Sırt Hareketli Ahşap Bakım ve Masaj Masası

Hayatın zorunlu gerektirdiği koşuşturma ve tempodan dolayı insan vücudu yorulabilir. Bu sebep ile herkesin mutlaka kendi şikayetlerine uygun ve bu yönde masaj yaptırması gerekmektedir. Bunun nedeni masaj kişiyi hem ruhen hem de bedenen ve psikolojik olarak rahatlatır. Masaj, vücut üzerine kayganlaştırıcı ürünlerin dökülmesi ile kişinin rahatlaması, gevşemesi, kaslarının güçlenmesi ve psikolojik rahatlamalar için yapılan bir işlemdir.

Masajın amaçları ise vücuttaki bazı ağrıları azaltmak ve dindirmek, bölgesel nitelikteki şişkinlikleri azaltmak, kasları gevşetmek, yaralanmalardan dolayı olan gerilme ve burkulmaların iyileşmesini hızlandırmaktır. Masaj, kalp ve kas liflerinin yönünde yapılmalıdır. Masaj sırasında kesinlikle ellerin vücut ile olan teması kesilmemelidir. Masajın etkinliğinin artırılması isteniyorsa masaj öncesinde masaj yapılacak bölgenin yirmi dakika ısıtılması gerekmektedir. Bunun dışında masajın etkinliğinin ve konforunun artırılması için ProBed masaj yatağı kategorisinden masaj malzemeleri ürünleri ile de konforu ve etkinliği artırabilirsiniz. ProBed olarak masaj salonu malzemeleri kategorimizden Natura Sırt hareketli ahşap bakım ve masaj masası ürünümüz ile tasarım ve kaliteyi siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz.

En çok bilinen ve uygulanan masaj türü İsveç masajıdır. Genel olarak kişinin vücudunun güne daha dinç başlamasını sağlar. Ayrıca bu masaj türü yaşamın gerektirdiği yorgunluk ve sıkıntılardan kurtulmak ve dinlenmek için de yapılmaktadır. Genellikle yağ veya benzeri sıvılar ile yapılmakta olan bu masajın ortalama süresi altmış dakikadır.

En çok bilinen ve uygulanan ülkemizde de oldukça popüler olan bir diğer masaj türü Tayland masajıdır. Bu masaj genellikle ritmik basınç ve germe çekme hareketleri ile yapılır. Bu masajın süresi bir buçuk saat ile dört saat arasında değişkenlik göstermektedir.

Masaj salonu malzemeleri arasında yer alan Natura sırt hareketli ahşap bakım ve masaj masası siz değerli kullanıcılarımıza şıklığı ve konforu bir arada sunuyor. Leke tutmayan ve silinebilir özellikte beyaz suni deri döşeme kaplı olan ürün aynı zamanda antibakteriyel niteliktedir. Pek çok farkı renk opsiyonu bulunan ürünü masaj salonunuza uygun renkte sipariş edebilirsiniz. Yüz üstü yapılacak masajlar için ürünün yüz koyma boşluğu da bulunmaktadır. Sırt kısmı manuel olan ürün kademeli olarak istenen şekilde sabitlenebilmektedir. Ürünün yatak platformunda yirmi altı danistede altı santimetrelik sünger bulunmaktadır. Melamin kaplı beylerbeyi rengindeki mdf gövdeden imaldir. Ürün demonte şekilde gönderilse de kurulumu oldukça kolaydır. Ürün esneme yapmaz, bu sayede masaj esnasında gıcırdamaz. Ürün azami olarak yüz seksen kilogram taşıma kapasitesindedir. Ürünün boyutları 700x1900x770 milimetre şeklindedir.

ProBed olarak müşterilerimizin geri dönüşlerine ve isteklerine önem veriyor, kullanım kolaylığını sağlamak amacı ile çalışmalarımıza her geçen gün yenisini ekliyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi satın alım deneyimini yaşatmak ana misyonumuz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler