Hayalindeki Tasarımı Kolayca Yap

Hayalindeki Tasarımı Kolayca Yap
Hayalindeki Tasarımı Kolayca Yap hande
Bu içerik 373 kez okundu.

Hayalindeki Tasarımı Kolayca Yap

Grafik tasarımı, istediğiniz görselin, videonun ya da içeriklerin hazırlanması eskiden sadece profesyonel tasarımcılar tarafından yapılırdı. Reklam ajansları ya da tasarımcılar tarafından yapılan tasarılarda daha çok tasarımcının hayalleri söz konusu olur bir de üstüne para ödenirdi. Ancak günümüz teknolojisinin imkânları ve Dijibiz fırsatlarıyla artık herkes kendi tasarımını kendisi yapıyor. Hayal ettiğiniz kadar özgün, istediğiniz kadar özel ve dikkat çekici tasarımlar için büyük fırsatlar sunan Dijibiz ile tasarım yapmak hem çok kolay hem de hızlı.

 Sizin de beğendiğiniz tasarımları Dijibiz’in online tasarım uygulaması ile en hızlı şekilde yapmanızın zamanı geldi. Tasarım yapmayı bilmiyorum, bilgisayar programlarım yok diyenler için de sınırsız fırsatlar sunan Dijibiz ile tasarım yapmak için herhangi bir programa ihtiyacınız olmayacak. Tasarım konusunda bilgi ve tecrübesi olmayanlarında kolaylıkla tasarım yapabilecekleri muhteşem bir uygulama olan fırsatlar Dijibiz’de.

Söz konusu tasarıma konu olan kartvizit, davetiye, logo, insert, el ilanı, afiş ve sosyal medya içeriklerini hayallerinize göre tasarlamak artık elinizde. Dilerseniz sistemin sunduğu kendin tasarla imkanıyla tasarladığınız tüm görsellerinizi farklı fotoğraf formatlarında kaydetme şansınız da olacak. Sitede bulunan hazır tasarım koleksiyonunu gözlemleyin, dilediğinizi seçin ve hemen tasarıma başlayın. Neye ihtiyacınız varsa hem büyük keyif alarak hem de ustalıkla muhteşem tasarımlar yapabilirsiniz.

Dijibiz’le hayallerinizin tasarımını yapabilmek için Dijibiz üyeliğinden başka hiçbir şeye ve hiçbir programa ihtiyacınız kalmaz. Birkaç saniye içinde üyeliğinizi aktif hale getirerek hemen tasarıma başlayabilirsiniz. Siz önce neye ihtiyacınızın olduğuna karar verin ve hayallerinize kulak verin. Yaklaşık 5 dakikada tasarımlar yapmak, benzersiz logo ve diğer görselleri ortaya çıkartmak için hemen Dijibiz internet sitesine ücretsiz olarak üyelik yaptırın.

Dijibiz’in sunduğu üstün grafik tasarım sayfasında hazır şablonlar ve binlerce fotoğraf ve grafik materyalleri bulunuyor. Bu şablon ve materyalleri kullanarak kartvizit, davetiye, logo, ilan, afiş, sosyal medya içeriği ve hatta web site tasarımı bile yapabilirsiniz. Hayalindeki tasarımı yaparak markasını ya da ürünlerini ön plana çıkartmak isteyen herkes Dijibiz’e geliyor. Ayrıca Dijibiz ile web site tasarımı, sosyal medya hikayeleri ve içerikleri, logo tasarımı ve kartvizit dahil tüm kağıt görsellerini kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler