Altın Fiyatlarında Yaşanan Gelişme!

Altın Fiyatlarında Yaşanan Gelişme!
Altın Fiyatlarında Yaşanan Gelişme! hande
Bu içerik 319 kez okundu.

Altın fiyatlarında her geçen gün gelişme meydana geliyor. Özellikle altın fiyatları son zamanlarda rekor seviyeye ulaşmış bulunmakta. Altına yatırım yapan kişiler enflasyon verilerini düzenli bir şekilde takip ediyor. Ons altın 1848 dolar ile başlamıştı. Ancak günümüzde ise 1845 e düşmüş ve gerilemiş bulunmaktadır. Ons altına bakılacak olur ise şu anda en yüksek 1848 en düşük ise 1843 dolara ulaşmıştır. Gram altın 1017 tl'den başlamakta ve aynı zamanda 1021 tl'den ise işlem görmektedir. Gün içinde gram altın en az 999 tl en fazla ise 1000 35 tl'yi görmüştür.

Piyasada sürekli olarak bir gelişme yaşanmaktadır. Son zamanlarda altın fiyatlarında sürekli bir şekilde yükselme meydana geldiği görülmektedir. Piyasa uzmanları ise altın ile ilgili açıklama yapıp tahmin yürüttü. Altın uzmanlarının yapmış olduğu bu açıklamada bazı yatırımcıların batacağı dile getirildi. işte tam altın, yarım altın, çeyrek altın ve gram altın fiyatları ile ilgili gelişmeler

Altın ücretleri ile ilgili son dönemlerde ciddi gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz zamanlarda emtia ve aynı zamanda para piyasası kapsamında herkesin gözü Avrupa Merkezi Bankası’nın yapacağı açıklama ve vereceği karardaydı. Avrupa Merkez Bankası vermiş olduğu karar da değişikliğe gitmeyeceklerini bildirdi. Bu sebebe bağlı olarak Avrupa Merkez Bankası mevduat faizlerini - %50 marjinal fonlama yı yüzde 0,25 ana refinansman faizini ise yüzde sıfır oranında tuttu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler