Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir?
Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir? hande
Bu içerik 76 kez okundu.

Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 

 

Forklift; malzemelerin yüklenmesi, indirilmesi ve istiflenmesi için kullanılan makinelerin başında gelir. Yükü çatallı kolları vasıtasıyla alıp kaldırır ve belirli bir mesafeye kadar taşır. Bazı çeşitleri içten yanmalı motorla, bazı türleri ise elektrikli motorla çalışır.

Sanayi, depo, şantiye, antrepo, gümrük, fabrika ve ambar gibi alanlarda kullanımı oldukça yaygındır.

Bu tür iş makinelerinin maliyeti yüksektir. O yüzden firmaların çoğu forklift satın alma ve bakım masraflarıyla uğraşmak yerine kiralama yoluna gider. Böylece maliyetten büyük ölçüde tasarruf sağlama imkânı bulur.

Kiralık Forklift Çeşitleri

Forkliftlerin çeşitleri ve kapasiteleri değişiklik gösterir. Çoğu zaman 1,5-8 ton arasında karşımıza çıkmakla beraber, kimileri 40 tonu bulur.

Güç kaynağına göre forklift çeşitleri; dizel, akülü, LPG’li, elektrikli şeklinde gruplandırılır. Hareket sistemi doğrultusunda ise; konverterli, hidrostatik, tork, debriyajlı ve elektrik motorlu olarak farklı forklift türlerinden söz etmek mümkündür.

Bu alanda zengin çeşitliliğiyle tercih sebebi olan Kağıthane Forklift Kiralama firması, ihtiyacınız olan tüm modelleri bünyesinde barındırır. Yüksek hız ve kaldırma kapasitesine sahip forkliftler ile hizmet veren firma, beklentileri en iyi şekilde karşılar.

Forklift Kiralama Ne Kadar?

Bu sorunun yanıtı forkliftin türüne, markasına, özelliklerine göre değişir. O nedenle kesin fiyat bilgisi vermek doğru olmayacaktır.

Kağıthane kiralık forklift firmasıyla irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilir, belirlediğiniz nitelikler doğrultusunda en uygun forklifti bütçe dostu fiyata kiralayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi