Akustik Kabinler

Akustik Kabinler
Akustik Kabinler hande
Bu içerik 80 kez okundu.

Akustik Kabinler

 

Akustik kabinler içerisinde yapılan ses yalıtım sayesinde dışardaki sesi içeriye geçirmez, içerdeki sesi de dışarıya çıkarmaz. Akustik Kabinler ses geçirmez kabinler olarak ta bilinir. Akustik kabinlerdeki amaç içerideki sesi dışarıya vermemek, dışarıdaki sesinde içeriye girmesini engellemektir. Sessiz kabinlerinin içi özellikle yanmaz ses yalıtım malzemeleriyle döşenir. İstenilen ebatlarda kabin üretimimiz mevcuttur. Dekoratif görünümlü akustik kabinler sayesinde telefon görüşmelerinizi, toplantılarınızı ofislerinizde fabrikalarınızda bulunan seslerden arınarak daha sessiz ortamda gerçekleştirebilirsiniz. İç kısmında yer alan akustik kumaş paneller sayesinde içeride yankı oluşmasını engellemektedir. Ofisler, barlar, kafeler, restoranlar, istasyonlar, işyerleri gibi kalabalık veya gürültülü ortamlarda telefon görüşmesi yapmak için günlük yaşamınızda mahremiyete ve sessizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Akustik Kabinler dışarıdaki sesin içeriye, içerdeki sesin de dışarıya çıkmasını engelleyecek şekilde üretilmektedir. İçi ise akustik süngerlerle kaplanmaktadır. Kabin mevcut fan ya da diğer cihazlara farklı bir etki yaratmaz ve hava emişinde çıkışında sisteme zorlama getirmez.

 

 

Kabinin sisteme kurulumundan sonrada hiçbir şekilde sisteme ekstra bir maliyet getirmemekle birlikte sarf giderleri de bulunmamaktadır. Akustik Kabinler birçok renk çeşidinde ve dokuda Elit Acoustic tarafından üretilebilmektedir. Gürültüyü kontrol etmek için gizlilik nedenlerinden dolayı keçe veya polyester elyaf gibi açık hücreli ses yalıtımlı malzemelerden yapılmış akustik ofis kabinleri tasarlıyoruz. Açık alan ofislerine yerleştirilen yenilikçi telefon kulübeleri, meslektaşlarınızı rahatsız etmeyecek akustik ve görsel bir koruma ile telefon görüşmeleri yapmanızı sağlar. Telefon görüşme kabini, açık plan ortamında özel iş alanları arayanlar için harika bir çözüm sağlar. Akustik telefon kabinleri, hem özel aramalar hem de sessiz veya özel çalışma alanlarının gerekli olduğu zamanlarda mükemmeldir. Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar.

 

 

Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Dizüstü bilgisayarınızı masaya koyun, ayarlanabilir bir tabureye rahatça oturun ve işinizi yapın. Renkler ve aksesuarlar ile dilediğiniz şekilde özelleştirilebilir. Sessiz görüşme kabinleri ile konuşmalarınız daha sağlıklı. Elit Acoustic tarafından üretimi gerçekleştirilen Akustik Kabinler teknik şartnamelere uygun olarak üretilmektedir aynı zamanda içerisinde kullanılan materyaller ses yalıtımında sizlere en iyi katkı sunacak ürünlerdir. Telefon Görüşme Kabinleri, ofisinizde gerek iş görüşmelerinizi gerekse özel görüşmelerinizi mahremiyetiniz bozulmadan rahatlıkla gerçekleştirebilmenize olanak sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi