En Kolay Fatura Ödeme Hizmeti

Kolayca fatura ödeme imkanı ininal.com ile masrafsız her yerden para transferi vb bir çok işlemi yapabilirsiniz.

En Kolay Fatura Ödeme Hizmeti
En Kolay Fatura Ödeme Hizmeti tufant
Bu içerik 453 kez okundu.

Fatura Ödemede ininal Kolaylığı

Günümüzde fatura ödemek için evden çıkmaya gerek kalmadığı gibi, artık ödeme yapmak için banka kartı ya da kredi kartı kullanmak da gerekmiyor. FinTech vb. online çözümler sayesinde kullanıcılar, 7 gün 24 saat boyunca fatura ödeme gibi finansal işlemlerini en güvenli biçimde gerçekleştiriyor.

"Finansal teknoloji" kavramının kısaltılmışı olarak özetlenebilecek olan FinTech'i, yeni nesil teknolojilerin ve finans hizmetlerinin buluşması ile ortaya çıkan gelişmiş finans yönetim sistemleri olarak tanımlayabiliriz. Bankacılık gibi geleneksel finans hizmetleri ile rekabet halinde olan FinTech çözümleri, teknolojik anlamda daha kapsamlı olmaları ve buna bağlı olarak hayatı kolaylaştırmaları ile öne çıkıyor.  

Geçmişte kullanıcılar, fatura ödemek vb. işlemler için banka ya da ilgili fatura kurumuna gitmek zorunda kalıyordu. Günümüzde online bankacılık app'leri, FinTech çözümleri vb. ile birlikte kullanıcılar, oturdukları yerden mobil uygulamalar üzerinden para transferi yapabiliyor, fatura ödeme işlemlerini gerçekleştiriyor. Bankaların da uygulamaları ile dahil olduğu FinTech sektörü, her geçen gün gelişmeye ve modern bankacılık sistemlerinin teknolojik anlamda önünü açmaya devam ediyor.

Kullanıcıları ön ödemeli kart ile tanıştıran ininal, Türkiye'den çıkan en önemli FinTech girişimleri arasında yer alıyor. ininal kullanıcıları, herhangi bir kredi kartına, banka kartına ve hatta banka hesabına ihtiyaç duymadan, fatura ödeme işlemlerini ininal uygulaması üzerinden kolayca gerçekleştiriyor. Kullanıcılar ininal hesaplarına belli bir limite kadar ücretsiz bakiye yükleyerek, 7 gün 24 saat fatura ödeme kolaylığına kavuşuyor.

ininal ile yüzlerce kurumun fatura ödemesini gerçekleştirmek mümkün

Kullanıcılar hiçbir bankaya bağlı kalmadan, ininal mobil uygulama sayesinde 300'den fazla kurumun fatura ödemesini herhangi bir ek ücret ödemeden yapabiliyor. Hesabına fatura tutarı kadar ya da daha fazla bakiye yükleyen kullanıcılar, söz konusu bakiyeyi kullanarak diledikleri faturalarını günün her saatinde yatırabiliyor. Finansal işlemlerinizi hem hızlı hem de son derece güvenli bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz ininal sayesinde, dilediğiniz yerden birkaç adımda fatura ödemenizi yapmanız mümkün.

 

ininal ile 4 adımda fatura ödeme

ininal mobil uygulama sahibi olan ve hesap açan kullanıcılar, ininal'ın finansal çözümlerinin kolaylığından ve güvencesinden anında yararlanmaya başlıyor. ininal uygulaması ile şu 4 adımda fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz:

  • ininal uygulaması üzerinde "Ödeme Yap" sekmesine tıklayın, fatura türünü ve kurumu seçin
  • Fatura Bilgileri sayfasında abone numaranızı yazın
  • Ödeme Bilgileri sayfasında, faturaları, tutarları ve ödeme tarihlerini kontrol edin
  • Fatura Özeti sayfasında fatura ödemek istediğiniz ininal Kart'ını seçin ve ödeme işlemini tamamlayın

 

ininal ile günlük işlem limiti ne kadar?

ininal ile günün her saati fatura ödeme işlemi yapabilirsiniz ancak standart kullanıcılar için günlük işlem limiti 1250 TL'dir. ininal Plus Hesap sahipleri için ise günlük işlem limiti 50.000 TL olarak belirlenmiş. Böylece kullanıcılar söz konusu tutara kadar komisyonsuz fatura ödeme işlemlerini günlük olarak gerçekleştirebilir.

ininal'in avantajlarından faydalanmak için, ininal uygulamasını akıllı telefonlarınızdan hemen indirebilir ve FinTech dünyasına adım atabilirsiniz.

 

Ayrıca, para transferi yada sanal pos işlemleriniz için https://www.ininal.com/blog/ininal-cuzdan-ile-7-24-ucretsiz-para-transferi-yapabilecegini-biliyor-musun/ buraya tıklayarak işleme başlayabilirsiniz.

 

Kaynak: ininal.com

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler