Online Araç Alışverişi

Online Araç Alışverişi
Online Araç Alışverişi hande
Bu içerik 348 kez okundu.

Online Araç Alışverişi

İnternetten otomobil satışı yapan ve bu alanda Türkiye'nin lider firmalarından biri olan İnotogaraj, müşterileriyle net bir iletişim kurar. Bu netlik sayesinde onların güvenin kazanan site, aynı zamanda dürüst ve şeffaftır. Araba alıp satma işlemlerine yeni bir soluk getiren firma, hem hızlı hem de deneyimlidir. Hyundai ve Nissan gibi markaların bayisi olma hizmetiyle de karşımıza çıkar. İkinci el araba satışı, yedek parça ve servis hizmetlerinin bulunması, sitenin çok daha fazla öne çıkmasını sağlıyor. Müşterilerine her zaman yenilik sunmayı hedefliyor. Bu yenilikler çerçevesinde ideal bir satış gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. Satın almayı planladığınız aracın modelinden vitesine kadar birçok özelliğini sizler için araştırıyor.

İnotogaraj.com'da Takas Yapabilir Miyim?

İnotogaraj, otomobil satışının yanı sıra takas desteği de verir. Belirli şartların sağlanması durumunda bu işlem için onay alınabilir. Ancak takas için teklif ettiğiniz aracınızın belli özelliklere sahip olmaması gerekiyor. Firma, ağır hasara sahip olan, doğal afetlere maruz kalan, üzerinde haciz ya da rehin bulunan araçların takasını yapmıyor. Ayrıca taksi görevinde kullanılmış olan ve 160.000 km sınırını aşan araçlar için de takas sağlamıyor.

İnotogaraj.com'da Araç Ekspertiz Durumlarını Öğrenebilir Miyim?

Araba alırken ekspertiz durumlarını incelemek çok önemlidir. Bu incelemelerin profesyonel bir şekilde yapılması çok fazla işinize yarar. İnotogaraj, ekspertiz durumlarına ait tüm geçmişi sizinle paylaşır. Sahibinden araba alım satımı için gerekli olan bu bilgileri, tüm çıplaklığı ile size aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler