IOST Nedir?

IOST Nedir?

IOST Nedir?
IOST Nedir? hande
Bu içerik 152 kez okundu.

IOST Nedir?

IOST, çevrimiçi işletmeler için maksimum seviyede güvenlik ile ölçeklenebilirlik sağlamak için tasarlanmış blok zinciri altyapısıdır. Geleneksel olarak blok zinciri ile ilişkili yüksek fiyatlar, yavaş gerçekleşen işlemler ve yavaş verim sorununu çözmeyi amaçlamaktadır.

Ekip, bu sorunların mevcut blok zinciri altyapısının bulunan sınırlayıcı doğasından ve yavaş işlem doğrulama protokollerinden kaynaklandığına inanmaktadır. Son oyun olarak, online hizmet sağlayıcıların daha önce yararlanması mümkün olmayan şekillerde blok zincirinden verimli yararlanabilmeleri için bu sorunları ortadan kaldırmaktır.

IOST Nasıl Çalışır?

IOST platformu, birkaç tan teknoloji ile desteklenmekte ve sistemi güçlendirilmektedir. Bu teknolojiler verimli dağıtılmış parçalama, TransEqoch, Atomix, inanılırlık kanıtı, mikro durum bloğu olarak söylenebilir. IOST bu teknolojiler ile desteklenmekte ve güçlendirilmektedir.

                                  

IOST’nin Değeri Nedir?

24 Haziran 2020’den itibaren IOST 0 Dolardan işlem görmektedir. 006719, kripto pazarında 70. sırada yer alırken. Piyasa değeri  849, 968, 100, 24 saatlik hacmiyse 85, 871, 372, dolaşımdaki arzı 15, 009, 546, 992 ve toplam arzı 21, 938, 087, 338’dir. bütün zamanların en yüksek düzeyi 0.136496 $ (24 Ocak 2018) iken, bütün zamanların en düşük düzeyi 0.001562 $ (13 Mart 2020). IOST coinin değerlerine baktıktan sonra coin nereden nasıl alınır sorusunun cevabına bakalım.

IOST Nereden Alınır ve Nerede Depolanır?

Bitrue, Binance, Huobi, Bitvavo, BitHumb, BKEX, BitMax, HitBTC ve Upbit gibi çeşitli borsaların herhangi birinden farklı IOST jetonları alabilirsiniz. BTC, USDT, ETH, BNB, gibi kripto paraların yanı sıra Amerika Doları ve Euro gibi Fiat para birimleriyle bir piyasa çifti olarak mevcut bulunmaktadır.

IOST depolamak için şu cüzdanları önerilmektedir: Masaüstü için JetStream ve IWallet Chrome ve TokenPocket, Cobo, Starteos ve Huobi cüzdan uygulamaları. Kripto para nedir, nasıl alınır satılır konusunda IOST almayı ve depolamayı gösterdik. IOST’nin önerisi blok zinciri alanında tam olarak yeni sayılmasa da uygulamalar için birinci düzey ölçeklenebilirliği ve güvenliği garanti eden yeni teknolojileriyle yeni bir şeyler enjekte etmeyi başarmaktadır. Ve platform herhangi bir özel uygulama türüyle sınırlı olmamakla beraber, bu da onu her türlü işletme için esnek hale getirmektedir. Projenin zaman içinde nasıl geliştiğini izlemek oldukça ilginç olacak.

 

 

Güncel Binance Referans (Komisyon İndirimi) Kodları (Ömür Boyu Geçerli)

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U

Binance Futures vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505

 

                                      ​​​​​​​

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi