Mutluluk Çubuğu Zevk Verir Mi

Mutluluk Çubuğu Zevk Verir Mi

Mutluluk Çubuğu Zevk Verir Mi
Mutluluk Çubuğu Zevk Verir Mi hande
Bu içerik 418 kez okundu.

Mutluluk Çubuğu Zevk Verir Mi

 

Birçok kişi doktor önerisi ile mutluluk çubuğu ameliyatı ile cinsel sorunlarına son vereceklerini öğrendikleri zaman akıllarına birçok soru gelmektedir. Her yenilikte olduğu gibi hastalar heyecanlanır ve çeşitli kaygılar duymaya başlar. Bu çok doğaldır. Her başlangıç belli heyecanlar ile başlar.

 

 Mutluluk Çubuğu ve Zevk

 

 Birçok kişinin sorduğu ilk soru mutluluk çubuğu zevk verir mi olmaktadır. Bu soruya şöyle cevap vermek mümkündür. Küçük bir kesi ile erkek cinsel organının içine yerleştirilen bir protezdir. Bu Yüzden erkeklere zevk veren cinsel organ derisinde ve cinsel organ sinir uçlarında bir değişikliğe sebep olmamaktadır. Yani cinsel ilişki sırasında alınan zevk ve keyif ile ilgili bir eksilme olma olasılığı yoktur. O yüzden hastanın tedirgin olmasına, kaygılanmasına hiç gerek yoktur.

 

 Süre ile Bağlantılı Total Zevk

 

 Protezin takılmasından sonra bir süre iyileşme beklenir. Bu kısa bir süredir. İyileşme tamamlandıktan sonra cinsel yaşama hasta geri döner. Sertleşme sorunu yüzünden Yaşanan tüm tedirginlikler tümü ile biter. Hasta çok rahat olarak protez sayesinde sertleşmeyi yapmaktadır.

 

 Bu da hastanın yok olan cinsel yaşamına yeni bir başlangıç sayılır. Tüm sağlıklı insanlar gibi bir cinsel hayata geri dönmek insanları mutlu eden bir yaşam sürecinin başlaması anlamına gelir. Bu sadece hastalar tarafından değil, eşler tarafından da istenen bir süreçtir.

 

 Cinsel ilişki istenilen kadar uzatılabilmektedir. Yani çeşitli sebepler ile oluşan tüm erken boşalma sorunları da varsa bunlar da sonlanmaktadır. Başlıkta belirtilen süre ile bağlantılı total zevk de bu sayede artmış olur.

 

 Penil protezlerin bu özelliği ile cinsel ilişki uzar ve her iki taraf da bu sonuçtan faydalanır. Bu erkeklerin ve kadınların tercih ettiği bir şeydir. Neredeyse sıfırlanan cinsel yaşamdan bu noktaya gelebilmek memnuniyet verici bir şeydir. Basit ve riski neredeyse olmayan bir ameliyat ile bunun başarılması olasıdır. Üzeri Antibiyotik kaplı olarak üretilen yeni nesil penil protezler ile bu çok kolaydır.

 

 Dışarıdan Belli Olur mu?

 

 Hayır, kesinlikle takılan protez belli olmamaktadır. Küçük Bir kesi ile erkek cinsel organ içine yerleştirilen protez ameliyatından da iz özellikle aranmaz ise asla belli olmaz. Bu yüzden olan kaygılara da hasta son vermelidir. Ne kullanan ne de eş tarafından hissedilmez. Hatta birçok kişi tarafından ameliyat tüm çevreden saklanır. Kısa bir tatile çıkar gibi az bir eşya ile hastaneye gidilir ve kısa sürede eve dönülüp aile fertlerine ve çevreye söylememek olasıdır. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler