Kripto paralarda şok hareket!

Kripto paralarda şok hareket!

Kripto paralarda şok hareket!
Kripto paralarda şok hareket! hande
Bu içerik 171 kez okundu.

Küresel piyasalardaki dalgalanmalar, Rusya-Ukrayna savaşı, Fed’in faiz artırım hamlelerinin devam edecek olması, altındaki yükseliş, ABD enflasyonunun yüksek olması, enerji fiyatlarındaki artış gibi birçok etken kripto paralar üzerinde etkili olmaya devam ediyor.

RUSYA-UKRAYNA ARASINDA OLUMLU GELİŞME YOK

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş durgunlaşmış olsa da sıcaklığını koruyor. Rus tarafının belirlediği bölgelere yoğun saldırıları gerçekleşirken askerlerini geri çekmeyişi de harekatın devamlılığı konusunda kafalarda soru işaretleri oluşturuyor.

Lider Kripto Para birimi Bitcoin ile başlayan düşüş dalgası genele yayılmaya başladı. Bitcoin Mart ayının son günlerinde 40 bin dolar seviyelerinden 48 bin dolara kadar yükseliş gösterdi. Yaklaşık 10 günlük süre içinde Bitcoin tüm kazançlarını silerek yeniden 40 bin dolar seviyelerine düştü. Çok kısa sürede yüzde 15’in üzerinde değer kaybına uğrayan Bitcoin şu sıralar yüzde 4 oranında düşüşle 41 bin 180 dolar seviyesinde işlem görüyor.

ETHEREUM SINIRDA TUTUNMAYA ÇALIŞIYOR

Ethereum da 3 bin dolar sınırında mücadelesini sürdürüyor. Yüzde 6 oranında düşen Ethereum 3058 dolardan işlem görüyor.

RIPPLE DA GERİLİYOR

ABD’de başı davalarla belada olan kripto para birimi Ripple da kaybettirenler arasında bulunuyor. Ripple yüzde 6 oranında düşüşle 0.7122 dolar seviyesinden işlem görüyor.

SHIBA INU DE DÜŞÜŞTE

Shiba Inu de gerilemeyi sürdürüyor. Shiba yüzde 5’in üzerinde kayıpla 0.00002336 dolardan işlem görüyor.

DOGECOIN DE GERİLİYOR

Milyarder iş adamı Elon Musk’ın spekülatif olarak kullandığı Dogecoin de cansız seyrediyor. Dogecoin yüzde 6’ya yakın düşüşle 0,1411 dolar seviyesinde işlem görüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi