Lazer Liposuction Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Liposuction Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Liposuction Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Lazer Liposuction Hakkında Bilinmesi Gerekenler hande
Bu içerik 215 kez okundu.

Lazer Liposuction Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vücut şekillendirmek için uygulanan lazer liposuction işlemi de alanında uzmanlar tarafından yapılır. 16 yaşından sonra istek ve ihtiyaç duyan herkese uygulanabilen bir işlemdir.  Vücudu şekillendirmek, kontur düzeltme yapmak ev fazla yağlardan kurtulmak amacıyla yapılır.

Lazer Liposuction Kimlere Uygulanır?

16 yaşından sonra vücudunda bozukluk meydana gelen, aşırı yağlarından kurtulmak ve vücudunu şekillendirmek isteyen herkese uygulanabilir. Ancak tüm testler ve uygunluk raporları alındıktan sonra uygulanır.

Liposuction Vücutta Nerelere Uygulanabilir?

Kol, gıdı, kol içleri, bacak, bacak içleri ve basen bölgeleriyle birlikte göbek bölgesine de lazer liposuction işlemi uygulanabilir. İşlem anestezi verildikten sonra yapılır ve hasta hiçbir ağrı, acı hissetmez.

Lazer Liposuction Öncesi

Tüm işlemlerden önce olduğu gibi lazer liposuction işlemi öncesinde de gerekli bilgilendirmeler hastalara detaylı şekilde yapılır. Fiziksel hazırlıktan sonra ve aşamalardan tam önce de anestezi uygulanır.

Liposuction İşlemi Nasıl Uygulanır?

Anestezi uygulandıktan sonra aşamalara geçiş yapılır. Lazer ışınları yağlı bölgelere gönderilerek yağlar parçalanır ve ardından vakumlama yapılır. Yapılan işlemin türüne ve yağların oranına göre liposuction fiyatları değişebilir.

Lazer Liposuction Sonrası Süreç Nasıldır?

Hasta kısa sürede normal yaşamına dönüş yapabilir. Herhangi bir zorluk yaşamaz ancak beslenme ve egzersiz programına özen göstermelidir. Liposuction fiyatları uygulama yapılacak olan merkeze göre değişkenlik gösterir.

Lazer Liposuction Fiyatları

Tüm işlemlere rağmen liposuction fiyatları oldukça idealdir. Bütçenize uyan liposuction fiyatları ile bu işleme başvuru yapabilirsiniz.

Meme Büyütme Nedir?

Göğüslerde estetik bir görünüm kazanmak amacıyla yapılan işleme meme büyütme işlemi denir. Oldukça profesyonel bir şekilde uzman doktorlarca yapılır. İçi jel dışı katı şekilde formlanan silikonlar ve salinler kullanılarak yapılan bir işlemdir. Herhangi bir yan etkisi ya da zararı bulunmaz ancak düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir.

Hem kadınlar hem de erkekler için uygun bir işlem olan meme büyütme uygulaması, göğüs bölgesine zarar vermeyen oldukça sağlıklı bir işlemdir. Meme büyütme fiyatları ise oldukça ideal olmakla beraber kolay ödeme seçeneklerine de sahiptir. İşlemde kullanılan implantlara ve cerrahi duruma bağlı olarak meme büyütme fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Öncelikle meme büyütme fiyatları hakkında bilgi alınır ve ardından yapılmasının uygun olup olmadığı kontrol edilir. Uygunluğa karar verildikten sonra işlem aşamalarına geçiş yapılır. Meme büyütme işlemi memelerin çok küçük olduğu, sağlığını kaybedecek durumda olduğu ve özellikle de cinsel açıdan doyumsuzluğa yol açtığı durumlarda yapılabilir.

Meme Büyütme Kimler Olmalı?

Göğüsleri vücuduyla orantısız olanlar, doğuştan ya da hamilelik sonrasında meydana gelen bozulmalara sahip olanlar bu işlemi olabilir.

Meme Büyütme Öncesi

Meme büyütme işlemi öncesinde kan testleri ve gerekli tüm testler yapılır. Hastanın hem psikolojik hem de fiziksel olarak hazır olup olmadığına karar verilir. Göğüs bölgesinde hasar olup olmadığı ve hastanın farklı bir hastalığa sahip olup olmadığı, sigara ve alkol kullanımı, aspirin ve benzeri kan sulandırıcı hap ve ilaç kullanımına dair bilgiler de alınır.

Göğüs Büyütme Hazırlık Detayları

Tüm raporlar alındıktan ve hastanın işleme uygun olduğu anlaşıldıktan sonra göğüs büyütme hazırlıkları tamamlanır. Artık fiziksel olarak hasta işleme alınır. Göğüslere yerleşecek olan silikonlar seçilir ve kesikler açılmaya başlar.

Göğüs Büyütme Kullanılan İmplant Çeşitleri

Göğüs büyütme işleminde jel ve silikon implant çeşitleri kullanılır. Kullanılan implantların normal yaşama hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur. Normal bir şekilde tüm aktivitelere devam edebilirsiniz.

Göğüs Büyütme Kullanılan Silikonlar Nelerdir?

Göğüs büyütmede kullanılan silikonlar jel forma sahiptir. İç kısmı yumuşak dokulu ve dış kısmı ise kabuk kaplıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi