Zirkonyum Kaplama Nedir?

Zirkonyum Kaplama Nedir?

Zirkonyum Kaplama Nedir?
Zirkonyum Kaplama Nedir? hande
Bu içerik 273 kez okundu.

Zirkonyum Kaplama Nedir?

Zirkonyum maddesi kullanılarak elde edilen kaplamaların dişlere yerleştirildiği işlem zirkonyum kaplama olarak adlandırılır.

En dayanıklı ve en dirençli şekilde yapılan diş estetiklerinden biri olan zirkonyum kaplama ile sizler de çok güçlü ve ömür boyu kullanmaya devam edebileceğiniz dişlere sahip olabilirsiniz.

Zirkonyum Kaplama Avantajları Nelerdir?

Dişlere yapılan zirkonyum kaplamalar sonucunda diksiyonda düzelme ve akıcılık meydana gelir. Dişlerde doğal ve oldukça parlak bir beyazlık elde edilir.

Dişleriniz uzun süre leke tutmaz ve tüm darbelere karşı dayanıklıdır.

Çok güçlü bir şekilde yapıştırma yapıldığından kaplamalarda düşme ya da aşınma meydana gelmez. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda diş kökleri de yerinde kalır.

Zirkonyum Kaplama Kimler için Uygundur?

18 yaşını dolduran, diş kökleri yerinde duran ancak yüzeylerinde aşınma meydana gelen herkes için bu işlem gayet uygundur. Dolayısıyla, zirkonyum kaplama en dayanıklı işlemlerden birisidir.

İmplant Tedavisi Nedir?

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen implant tedavisi, giderek daha da profesyonel şekilde yapılan bir işlemdir.

Uzman diş cerrahları tarafından yapılmakta olan implant tedavisi dişlerin çok gerçekçi ve doğal görünmesini sağlar. Dişlerde doğal parlaklık ve beyazlık elde edilmesine yardımcı olur.

Temizliği de oldukça kolay olan bu işlemde en önemli kısım diş kökleri yerine vidaların kullanılmasıdır. Vidalar damaklara yerleştirilir ve kalıcılık sağlanır.

İmplant Diş Kimler İçin Uygundur?

18 yaşını dolduranlar ve dişlerini kökten kaybedenler için implant tedavisi oldukça uygundur. Ancak tedavinin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi ve kalıcı olarak kullanımına devam edilebilmesi için damakların dayanıklı olması gerekir.

Diğer birçok diş estetiği yöntemine oranla daha acılı ve daha uzun süren implant işlemi için damakların dayanıklı ve sağlıklı olması oldukça önemlidir.

İmplant Diş Faydaları Nelerdir?

Konuşmada akıcılık sağlar. Dişlerinizde doğal görünüm sağlar. Beyaz ve parlak dişlere sahip olmanızı sağlar. Zamanla kullanımına daha da alışırsınız ve böylece yemek yerken de daha sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz.

Oldukça dayanıklı bir diş estetiği olduğundan sert kabuklu yiyecekleri dahi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

İmplant Diş Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

İmplant dişler yapılmadan önce mutlaka damakların sağlıklı ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. Düzenli ve dengeli beslenmeye, bol su tüketmeye de dikkat edilmesi gerekir.

Aynı zamanda implant diş yaptırmadan önce diş köklerine dair net röntgenler ve görüntülemeler de yapılmalıdır.

İmplant Diş Tedavisi Kaç Aşamadan Oluşur?

Hastaya implant diş tedavisi uygulanmaya karar verildikten sonra belirli aşamalar mevcuttur. Öncelikle hastanın kökü kalan dişleri çekilir. Gerekli ölçüler alınır.

Ardından ölçülere uygun şekilde implant dişler hazırlanır. İmplant dişlerin kök kısımları vidalama tekniğiyle hazırlanır.

Ardından provalar alınır ve son provadan sonra da bir sorun kalmadığında da dişlerin vida kısmı köklere yerleştirilir.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Dişlerde meydana gelen tüm sorunların giderilmesi için uygulanan gülüş tasarımı fiyatları kapsamında yapılır. Tüm yöntemler için belirlenen özel fiyatlar mevcuttur.

Dişlerinizde meydana gelen sorunların yapımına göre fiyat ödemesi yapabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Dişlerde beyazlatma, dişlerde dolgu, kron kaplamalar, kompozit işlemler, lamine kaplamalar, zirkonyum kaplamalar ve daha pek çok yöntem gülüş tasarımı fiyatları kapsamında yerini alır.

Çeşitli materyaller kullanılarak yapılan tedaviler sonucunda dişlerde oldukça güzel bir görünüm elde edilir.

Gülüş Tasarımı Tedavi Fiyatları

Kullanılan materyallere, cerraha, işlemin büyüklüğüne ve yöntemlerine bağlı olarak gülüş tasarımı fiyatları değişir.

Ancak genel olarak tüm fiyatlandırmalar uygundur ve dişlerinizde doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi