Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler hande
Bu içerik 177 kez okundu.

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Günlük hayatımızda erkek ve kadın olarak hepimiz tüy ve kıllı olarak yaratılmışızdır. Bu yaratılış gereği bizim uyguladığımız birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerden en bilineni jilet, ağda, tüy dökücü kremlerdir. Kadın ve erkek ergenliğe erişmiş herkese de bu istenmeyen sorunlar vardır.

Lazer Epilasyon Nedir?

 

Kullanılan bu ürünler kalıcı çözüm değildir ve iki hafta sonra tekrar aynı işlemin yapılması gerekir. Bu yüzden kesin çözüm için lazer epilasyon uygulanır. Lazerin diğer ürünlere ve cihazlara göre farkı sağlıklı ve kalıcı olması idir.

Lazer epilasyon tüyleri geçici olarak yok etmez bunun tam tersine kıl köklerini tamamen yok ederek diğer zamanlar da rahat etmenizi sağlar.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Lazer epilasyonu yaptıracak kişilerde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ergenliğe girmiş olması ve iki sene boyunca düzgün bir şekilde regl olması gerekmektedir. Tüylerin ve kıl köklerinin daha gelişmiş olması ve gelişimini bitirmesi için kişinin 16 ya da 17 yaşlarında olması gerekmektedir.

Bu sayede daha etkili ve sağlıklı bir operasyon olacaktır. En uygunu bu olsa da her vücut her birey farklılık gösterdiği için her bireyde bu düzen değişebilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları?

 

Lazer epilasyon kullanım alanları oldukça fazladır. Lazer epilasyonu vücudun neredeyse her alanında rahatça kullanılır. Bu alanlar; bikini bölgesi koltuk altı bölgesi bıyık sakal bölgesi kaş ve yüz ortası bacak kol göbek sırt ve daha birçok alan da kullanılır.

Bu kullanım alanlarına göre fiyatta ve seanslar da değişiklik olur. Kullanım alanlarına göre lazer epilasyon çeşitleri de farklılık gösterir. Lazer epilasyon sayesinde kalıcı çözüm bulmak oldukça mümkün.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

 

Lazer epilasyonun birden fazla çeşidi vardır. Bu çeşitler dört tanedir. Bu farklılık kişiden kişiye ve cihazlara göre değişiklik gösterir. Cihazların alanı kıl kökü vücut yapısı tüyü olarak birçok etken farklılık gösterir. Bu sayede de kullanım çeşitleri ortaya çıkar.

Dalga boyuna göre farklılık gösteren bu lazer epilasyon çeşitleri ruby lazer, alexandrite lazer, diode lazer, yağ lazer olarak dört çeşitte idir. Bu çeşitler vücudun farklılığına göre şekil gösterir.

Erkek Lazer Epilasyon Hizmetleri?

 

Kadınlara verilen lazer epilasyon hizmetleri sadece kadınlara verilmekle kalmaz erkek lazer epilasyon da yapılmaktadır. Kadınlar lazer epilasyonun her çeşidinden ve her kullanım alanlarından da yararlanabilirler. Erkek lazer epilasyonu ile istediğiniz her bölgeye lazer epilasyonu işlemi yaptırılabilirler. Her çeşitte ve istenilen seansta yapılan bu işlem sadece erkeklere özel olan alanlarda güçlü bir kadro ile yapılmaktadır.

Erkekler İçin Hangi Lazer Epilasyon Türleri Yapılır?

 

Kadınlar için birçok lazer epilasyon türleri varken erkeklere özel olarak da birçok lazer epilasyon türleri vardır. Diode lazer epilasyonu bunlardan en çok tercih edilen lazer epilasyonu arasında yer alır. Bu yöntem ile sırt bölgesine inilerek kılın köklerine inilerek kökten çözüm sağlanır.

Bu sayede de erkek lazer epilasyon ile pürüzsüz bir görünüm sağlanır. Bunun yanında diğer bölgelere de farklı türde lazer epilasyon çeşitleri uygulanarak kökten çözüm sağlanmış olur.

Lazer Epilasyon Fiyatları

 

Hastaların en fazla araştırdığı lazer epilasyon fiyatları her sene yeniden güncellenir. Bu güncellemeler belirli yerlerde ve sayfalarda güncel fiyatlar halinde bildirilir. Bildirilen fiyatlar eşiğinde de herkes fiyatlardan haberdardır.

Fiyatlar ise her ne kadar her sene güncellemesi yapılsa da oldukça avantajlı idir. Bu lazer epilasyon fiyatları değişim nedeni ise kullanılan malzemeye lazer epilasyon çeşitlerine göre kullanım alanlarına göre ve kaç seans olduğuna göre değişiklik gösterir. Lazer epilasyon fiyatları her daim uygun ve cep yakmayan tarzda idir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi