Floki İnu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Floki İnu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Floki İnu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek
Floki İnu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek hande
Bu içerik 118 kez okundu.

Floki İnu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Kripto evreni uçsuz bucaksız ve genellikle kanunsuz bir yerdir, bu nedenle Floki İnu ve VAV Token gibi kripto paraların kendi adınıza bir isim yapmanın zor olabileceği bir piyasada dalgalar yaratması şok edici gerçekten.

Çoğu zaman, yeni ve gelişmekte olan kripto para birimleri, beklenmedik bir düşüşe yol açabileceklerini umarak, lider kurullarda zaten önde gelen isimlerden ayrılmaya çalışmazlar.

 

Floki İnu ve VAV Token Ne yaptı ?

 

Kendilerini insanların kripto para piyasasında sıklıkla karşılaştıkları 'ortak kripto'dan ayırmak için adımlar attılar ve sağlam anlaşmalar yaptılar.

Bu makale size Floki ve VAV Token'ın neler sunabileceğini, onları bugün piyasadaki en benzersiz iki kripto para birimi yapan şeyin ne olduğunu ve neden onlarla birlikte olmak isteyebileceğinizi göstermeyi amaçlıyor…

 

VAV Token (VAV) Evreni

Bu listedeki en çekici kripto para birimi VAV Token. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan VAV Token, geçmişte Shiba Inu ve Floki Inu gibi jetonlarla gördüğümüz gibi yatırımcılarına binlerce kat getiri sağlama eğiliminde. Shiba Inu da sadece birkaç ayda %70.000’in üzerinde artış gösterdi.

VAV Token, önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasa değeri ile ilk 20 kripto para biriminden biri olmayı hedefliyor ve Shiba Inu’ya kıyasla daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Çift para birimi dağıtım şeması, “VAV Nation” adlı büyük bir topluluk ve kripto para birimini elinde tutmanın statik ödülleri, VAV Token’ı oldukça avantajlı kılıyor.

Ayrıca VAV Token sahipleri, referans kodlarını diğer kişilere iletebilir ve satın alımlarının %10’unu ödül olarak alabilir. Yönlendirme kodu gönderebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

VAV Token, Mart 2022’de Uniswap ve PancakeSwap’ta piyasaya sürülecek. Yaratıcıları tarafından istikrarı ve uzun vadeli mülkiyeti teşvik etmek için iki yıl boyunca bu borsalarda 1 milyon dolarlık likidite kilitlenecek. VAV Token şu anda ön satışta ve bu, VAV Token satın almak için en iyi zaman gibi görünüyor.

 

Floki İnu (FLOKI) Evreni

1. Floki, Shiba'dan çok daha aşağıdadır. Bu, onu piyasa değerine göre 2,883'üncü en büyük kripto para birimi yapar ve şu anda yazı yazılırken 0,00006961 dolardan işlem görmektedir.

2. Üç faydalı proje başlatma planları vardır: Valhalla adlı bir NFT oyun Metaverse, FlokiPlace adlı bir NFT ticaret pazarı ve Floki Inuversty adlı bir içerik/eğitim sitesi.

3. Floki Inu, İtalya, İspanya ve Hindistan'daki Avrupa futbol kulüpleriyle stratejik ittifaklara sahiptir.

4. Aralık 2021'de kripto dostu bir telemedikal web sitesi, 'güvenilir bir kaynağın', dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binanace'in FLOKI'yi listelemeyi planladığını bildirdiğini belirtti.5. Kimbal Musk, küresel gıda güvensizliğiyle mücadele etmek için Milyon Bahçeler Hareketi aracılığıyla Floki-Inu ile işbirliği yaptı.

  • Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi