Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir

Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir

Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir
Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir hande
Bu içerik 91 kez okundu.

Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir

Üsküdar lazer epilasyon süresi bireyden bireye ve uygulanan bölgeye göre farklılık gösterir. Bunların haricinde kişinin yaşı hormonlar ile gelen genetik özellikler ilaç kullanımı gibi pek çok durum lazerin süresini etkileyen faktörlerdir. Maltepe lazer epilasyon gelişmiş olan cihazları tedavisinde büyüme kapasitesini zamanda yavaşlatarak yok eder.

Tedavi suresini bireyin cilt rengi de etkin biçimde etkiler ortalama seans suresi 6 ile 10 arasında seyreder. Lazer epilasyon seansı sonrasında kişi normal hayatına hiçbir sorun yaşamadan devam edebilir. Açık tenli olan kişiler ise son derece iyi sonuçlar alırken sarı tene sahip olan kişilerde cihazın tüyleri görmekte zorlandığı bilinir. Bu sebeple belli bir süre jilet uygulanması tavsiye edilir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Üsküdar lazer epilasyon kadınların ve erkeklerin en büyük problemi olan tüylerden kurtulma yöntemlerinden biridir. Diğer yöntemlere göre kıyas edilecek olursa daha etkili olduğu bilinir.

Erkeklerde uygulanıyor olması aslında çok avantajlı ve çok rağbet görmesine neden olabiliyor. Ergenlik çağından itibaren bedeninin belli yerlerinde ortaya çıkan tüylerden kurtulmak için birçok yöntem denenir. Üsküdar lazer epilasyon ağda epilasyon aleti jilet tüy dökücü krem gibi yöntemler ile tüylerden kesin olarak kurtarır.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

İlk önce kendinizi güvenilir bir uzman eline teslim etmeniz gerekir. Ataşehir lazer epilasyon ilk etapta lazer uygulanacak bölgeyi temizler. Daha sonra bölge üzerinde uzun tüyler bulunuyorsa kısaltılması sağlanır. Sonrasında ise lazer ile bütün bölgeye taranır. Saniyeler içinde uygulanan bölgedeki tüm folikülleri etkisiz hale getirilir.

Seans suresi uygulanacak bölgeye göre farklılık gösterir. Seans bittikten sonra tüyler birkaç gün içinde kendiliğinden dökülür. Çoğunlukla her cilt tipine uygulanmış olan Ataşehir lazer epilasyon koyu ten rengine sahip kişilerde daha az şanslıdır. Bunun sebebi ise koyu renk cilt lazer ışığını absorbe ederek etkiyi azaltır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyonun kullanım alanları şu şekilde bilinir. Bunlar kadınlarda olanlar, koltuk altı, genital bölge, yüz bölgesi, göz kirpik bölümü hariç kol, sırt, boyun ve göğüs bölgesi ve bunların beraberinde bacaklar kullanım alanlarıdır. Erkeklerde ise kaş arası, boyun bölgesi, omuzlar, göğüs, sırt bölgesi, kol bölgesi, bacak bölgesi, sakal üstü, kulak, ense gibi bölgelerden kullanılır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Maltepe lazer epilasyon fiyatları şehirden şehre ve uygulanan bölgelere göre çeşitlilik gösterir. Her bölge için ayrı bir fiyat verilir. Herkeste aynı zamanda sonuç vermeyen seanslar ya uzatılır ya da kısa tutulabilir. Seans başına ödenen ücretler aynı olsa da bireyden bireye seansın çokluğu değişir.

Yani kişinin tüylerini koyu renkli ve kalın olması gibi etkenler fiyatlarda da etkilidir. Maltepe lazer epilasyon merkezinde ciddi bir sağlık kuruluşu olması ve cilt doktoru bulundurması gibi etkenlerde fiyatı belirler. Fiyat konusunda Gideceğiniz yerin kaliteli bir hizmet vermesi de etken olan hususlardır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Ten rengine göre yapılan bu ayrıldı açık ten rengine sahip olanlara farklı bir teknolojik alet buğday ten rengine sahip olan kişiler için çeşitli bir teknolojik alet kullanılır. Farklılığın nedeni deriden melanin pigmentinin ten rengine göre emilimin  üzerinde farklı göstermesidir. Maltepe lazer epilasyon esmer tenli bir kişi için kullanılacak lazer aleti açık renkli birine uygulanırsa deresinde yanıklar ve izler gelişir. Lazer çeşitleri ten rengine göre ve kıl tüy derinliğine göre bunun beraberinde cilt hassasiyetine kılların kadınına göre değişebilir. 4 türlü lazer çeşidi bulunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi