3D Kalıp Prototip Üretiminde Profesyonellik Arayanlara

3D Kalıp Prototip çalışması bilgisayar destekli olan CAD çizimlerinin elinizle tutabileceğiniz ve dokunabileceğiniz 3D nesnelere dönüşmesine olanak sağlayan prototipleme hizmetlerimiz için 3D Baskı Sipariş vermeniz ve sonrasında imalat teknolojisinin geldiği son noktayı temel olarak yansıtır.

3D Kalıp Prototip Üretiminde Profesyonellik Arayanlara
3D Kalıp Prototip Üretiminde Profesyonellik Arayanlara tufant
Bu içerik 460 kez okundu.

3D Kalıp Prototip çalışması bilgisayar destekli olan CAD çizimlerinin elinizle tutabileceğiniz ve dokunabileceğiniz 3D nesnelere dönüşmesine olanak sağlayan prototipleme hizmetlerimiz için 3D Baskı Sipariş vermeniz ve sonrasında imalat teknolojisinin geldiği son noktayı temel olarak yansıtır. Tersine mühendislik konularında da uzman olan markamız, ışın hatlarına bağlı olarak katı modellerin oluşturulmasını sağlar. Esneklik, doku, renk, biçim, şekil ve çizgi gibi konularda sınırların tamamen kaldırıldığı prototip üretme hizmetlerimiz sayesinde hayalinizdeki tasarımı somut bir nesneye dönüştürebilirsiniz. Bir bütün olarak ele aldığımız 3D Baskı Online Sipariş sonrası oluşturulan 3d kalıp prototip hizmetlerimiz sayesinde farklı özelliklerin ve çeşitli unsurların oluşturulduğu tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz. Ham madde çeşidi, makinenin çalışma süresi, üretim adedi ve boyutlar konularını bir bütün olarak ele alan ekibimiz, bu kriterlere bağlı kalarak üretim süreçlerinin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Baskının katman katman olarak gerçekleştiği bu süreçte, XT, XB, SLDPRT, İGES, STEP, 3DS, PLT, VRML ve STL gibi dosya formatlarının tamamını bize gönderebilirsiniz. Farklı formatlardaki dosyaları kısa bir süre içerisinde açan ekibimiz, hızlı bir şekilde sonuca ulaşmanıza yardımcı olur.

3D Kalıp Prototip Hizmeti ile Numune Alın

İstemiş olduğunuz ürünleri elde etmenize olanak sağlayan 3D Kalıp Prototip hizmetlerimiz sayesinde elde ettiğiniz prototip sayesinde seri üretim üretebilirsiniz. İstediğiniz ürünlerin kalıbını yaptırabileceğiniz prototipler sayesinde tersine mühendislik koşulları sayesinde ürünlerin dijital ortama aktarılmasını da sağlıyoruz. Objeleri gerçek bir proje olarak kullanabileceğiniz mini bir fabrika görevi görmek için bize danışın. Bilgisayar tarafından kontrol edilen plastikler, yüksek sıcaklıkta katmanlar halinde ürün oluşturmaya yardımcı olur. PC, PVA, PLA ve ABS gibi farklı formatlarda imal edebileceğiniz parçalarınızda ebat sınırı yoktur.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti