Kolej Ceketi

Kolej Ceketi

Kolej Ceketi
Kolej Ceketi hande
Bu içerik 101 kez okundu.

Kolej Ceketi

Spor mont türlerinden biri olan kolej ceketi özellikle yabancı dizilerde sıklıkla karşımıza çıkar. Bel kısmı lastikli ve fermuarlı olan bu ceketler denim jean ve skinny jean pantolonlar ile yaygın olarak kullanılır. Kadın kombinlerinde spor eteklerle de kombin edilen ceketlerde tarz ve renklerin birbirine uygun olmasına önem verilir. Genellikle iki renkli tasarlanan ceketlerde farklı desenleri ve tasarımları da görmek mümkündür. Tarz sahibi ve renkli bir kişiliğe sahip olanların daha fazla kullandığı bu ceketler genç giyim kombinlerinde sıkça yer edinir. 90lı yılların kolejli silüetinin yansımasıyla ortaya çıkan kolej ceket kombinleri canlı renkler, rozetler, armalar, ekose desenler gibi detaylara sahiptir. Kombinlerin yıldız parçası olan ceketler çoğunlukla sade parçalar ile birlikte kullanılır, ceket her zaman ön planda tutulur.

 

Kolej Ceketi Modelleri

Kolej ceket denildiğinde genellikle pek çok kişi ilk olarak ekoseli ve renkli modelleri düşünür. Giyildiği sezona göre farklı kumaş türlerine ve kalınlıklarına sahip olan bu ceketler hem okul hem de sokak stilini yansıtır. Ceketin giyildiğinde hoş durması için kaliteli bir üretimden geçmesi oldukça etkilidir. Yapısı itibariyle göz önünde duran parçalar olduğundan kombinlerde ceketler daima kalitesiyle dikkat çeker.

 

En çok tercih edilen kolej ceketi modelleri arasında kendi siyah ve kolları beyaz, armalı, yazılı, çok renkli, yaka ve etek kısmı lastikli parçalar yer alır. Bu modeller kadın ve erkek giyim koleksiyonlarına göre farklılık gösterir. Erkek giyimde genellikle siyah, beyaz, lacivert, gri gibi daha koyu renkler kullanılır. Kadın ceket modellerinde ise daha renkli ve desenli tasarımlar dikkat çeker. Hafif oversize yapıda olan ceketler aynı kategoride yer alan diğer pek çok ürüne kıyasla daha ekonomik fiyat aralıklarına sahiptir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi