Hardline Progainer

Hardline Progainer

Hardline Progainer
Hardline Progainer hande
Bu içerik 515 kez okundu.

Hardline Progainer

Yüksek oranda karbonhidrat içeren Hardline Progainer, tüketenlerin hacim ve kilo kazanmasını desteklemek amacı ile üretilmiştir. Hardline Progainer aynı zamanda içeriğinde bulunan diğer amine asit ve protein destekleri ile birlikte egzersiz öncesi ile sonrası için kullanıma uygun bir ürün olarak da bilinmektedir.

Hardline ProGainer Nedir Ne İşe Yarar?

Tüketenlerin hacim ve kilo kazanmasını destekleyen Hardline Progainer, tüketicinin tercihine bağlı olarak kilo ya da hacim kazanımı açısından aktif olarak görev yapmaktadır. Genellikle hacim kazanmak isteyenler tarafından kullanılmakta olan Hardline Progainer, vücut geliştirme sporu yapan kişilerin özellikle Bulk dönemlerinde yoğun olarak kullanımını tercih ettikleri bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Hardline Progainer Nasıl Kullanılır?

Tüm gıda takviyesi ürünlerinde de olduğu gibi Hardline Progainer ürünün kullanım amacı da yapılan spora ve beslenme şekline göre değişiklik göstermektedir. Hardline Progainer ürünü, hacim kazanmak isteyen tüketiciler için genel olarak üç ana öğünün ardından toplamda günlük olarak 300 gr kadar tüketilmektedir. Ayrıca spor sırasında enerji kazanımı ve Glikojen depolarının dolması nedeni ile Hardline Progainer ürününü kullanan tüketiciler, egzersizden ortalama 30-40 dakika kadar önce özellikle su ile birlikte 50 gr kadar bu ürünü tüketmektedir. https://www.protein34.com/urun/hardline-progainer-5000-gr-cilek sitesinden sipariş verebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti