Yiğit Yazıcı: “Dilek Pastanesi Ailesi Olarak Franchise Sistemi İle Büyüyoruz”

Yiğit Yazıcı: “Dilek Pastanesi Ailesi Olarak Franchise Sistemi İle Büyüyoruz”
Yiğit Yazıcı: “Dilek Pastanesi Ailesi Olarak Franchise Sistemi İle Büyüyoruz” Ataturk Haber
Bu içerik 321 kez okundu.

 

 

Türkiye’de 50 şubesiyle hizmet veren Dilek Pastanesi’nin Yönetim Kurulu Üyesi Yiğit Yazıcı “ Franchise zincirleri oluşturarak büyümeye devam ediyoruz” dedi.

 

Franchise vererek tek merkezli yönetim şeklini benimsediklerini söyleyen Dilek Pastanesi Sahibi Yiğit Yazıcı, “Franchise sisteminde işletmeci ve yatırımcı aynı kişi olduğundan dolayı kendini işine vermektedir ve bu durum işletme verimini arttırdığı gibi, müşterileri de memnun ediyor. Tek yerden üretim ve dağıtım imkânları ile birlikte işletmeciyi hem usta maliyetinden hem de üretimde kullanmak üzere alınan yüksek hammadde oranlarından kurtarıyoruz. Alt yapısını büyük arge çalışmaları sonucu oluşturduğumuz üretim zincirimizde işletmeciye sadece ürünleri belli yönetmeliğe göre pişirip tezgaha koymak kalıyor geri kalan %70’lik ürün grubu ise direk hazır sevk edilmekte.” şeklinde konuştu.

 

Markayı Temsil Edecek Yatırımcıları Seçiyoruz

 

Dilek Pastanesi markasını temsil edecek yatırımcıları dikkatle seçtiklerini söyleyen Yiğit Yazıcı, “Doğru yatırımcılarla uzun yıllar devam edebilecek       işbirlikleri kurmak Dilek Pastanesi markamız için çok önemli. Bayilerimiz kendi bayilerinde Dilek Pastanesi markasını temsil ettiğinden, bayilerimizle özenle seçiyoruz. Kontrolsüz büyümek yerine kontrollü bir şekilde müşteri memnuniyetini ön plana alarak büyüyoruz” dedi.

 

Yeni Fabrikamızda Franchise Sayımızı 100’ün üstünde hedefliyoruz

 

Yeni fabrikamıza geçince İstanbul daki bayi sayımızı 100’ün üstünde hedefliyoruz. Bunun yanı sıra türkiye de bölgelere göre ‘Master Franchise’ vererek küçük fabrikalar oluşturup Türkiye’nin her yerine hizmet ve kalite götürmeyi planlıyoruz. Dedi

 

Online Pasta Sipariş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti