Saç Ekimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Her yaş grubuna uygulanan saç ekimi işlemi; kozmetik cerrahi yönteminde en çok uygulanan yöntemdir. Saç ekimi uygulamasında genellikle saç kökleri enseden alınır ve hedef alınan saçsız bölgeye uygulanır.

Saç Ekimi İşlemi Nasıl Yapılır?
Saç Ekimi İşlemi Nasıl Yapılır? tufant
Bu içerik 481 kez okundu.

Her yaş grubuna uygulanan saç ekimi işlemi; kozmetik cerrahi yönteminde en çok uygulanan yöntemdir. Saç ekimi uygulamasında genellikle saç kökleri enseden alınır ve hedef alınan saçsız bölgeye uygulanır. Alınan bu saç köklerine greft denilir. Saç dökülmesi yaşayan kişilerde saçlarda seyrelme ve kellik sorunları görülür. Dolayısıyla kellik problemine en kalıcı çözüm saç ekimidir. Saç kökleri, aktif olmadığında saç kökleri cerrahi müdahale ile canlılık kazanmaya başlar. Diğer bir deyişle mikro cerrahi yöntem ile kişinin sağlıklı saç bölgesinden, seyreltilmiş bölgeye saç kökleri nakledilir. Saç ekimi, tamamen kişiye özel olup ister bölgesel ister tamamen uygulanır. Amacımız kişiye modern tıbbi uygulama yoluyla doğal saç görünümü kazandırmaktır.

 

Saç Ekimi İşlemi Belli Olur Mu?

Doktor Ahmet Ayık, son teknoloji yöntemlerini kullanarak saç ekimi işlemi gerçekleştirir. Hastalarına hizmet verirken yenilikçi anlayışı sayesinde başarılı operasyonlar gerçekleştirir. Klinik çalışmalarında başarılı sonuçlar elde eden ve en uygun fiyat politikasını benimseyen bir anlayışa sahiptir. Saç ekimini yaptıran kişi, kısa bir süre içerisinde normal yaşantısına geri dönebilir. Ayrıca saç ekiminde en doğal sonuçları elde ederken bu konuda yaş kriteri yoktur.

Saç Ekimi Kaç Seanstır?

Saç ekimi seansı, kişiye göre değişkenlik gösterir. Eğer seyrek alan fazlaysa birden fazla seans uygulanabilir. Ayrıca saç kaybına göre uygulama seansı bir saatten daha fazla olabilir. Saç ekimi sonrası kişinin başına özel bir bandaj uygulanır ve 1-2 saat içerisinde taburcu edilir.

 

Neden Doktor Ahmet Ayık Tercih Edilmelidir?

Saç ekimi işlemi, ciddi bir cerrahi uygulama olmakla beraber; beraberinde getirdiği riskler de oldukça fazladır. Dolayısıyla işini bilen profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Doktor Ahmet Ayık, saç ekimi alanında uzmanlaşmış olup, hasta memnuniyeti kapsamında en üst sıralarda yer almıştır. Yaptığı başarılı operasyonlar sonucunda kullandığı doğru teknik, hastaların her zaman olumlu sonuçlar almasını sağlamıştır.  Ayrıca saç ekiminde önemli olan doğal saç görünümü elde etmek ve kel olan bölgelere doğru mesafede saç ekimi yapmaktır. Bilinçsiz yapılan saç ekimleri, hastanın mutsuz bir yaşam sürmesine neden olur. Doktor Ahmet Ayık, hastalarının sağlığı ve mutluluğu için çalışmalarına son hızla devam etmektedir.

 

https://drahmetayik.com

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi