VIP Pet Taksi

VIP Pet Taksi
VIP Pet Taksi Ataturk Haber
Bu içerik 221 kez okundu.

 

 

Sevimli tüylü dostlarımız ile seyahat etmek dendiğinde eğer özel aracınız yoksa sizleri bekleyen sorunlar sebebiyle bütün keyfiniz kaçabilir. Evcil hayvanları kabul etmeyen toplu taşıma araçları ve otobüslerin yanında, kabul eden ancak uyutulmayı ve bagajı şart koşanlar sebebiyle yolculuklarımız kabusa dönüşebilmektedir. Bunun üstesinden gelmek için ise taksi tutma veya araç kiralama fikri de birçok kez sizlere sorun yaşamanıza sebep olacaktır. Çünkü birçok araç kiralama hizmeti veren firma ve taksiler evcil hayvanlarınızı kabul etmeyeceklerdir. Bu durumda evcil dostlarınızın konforu ön planda olacak şekilde bir evcil hayvan nakli seçeneği sadece pet taksilerimiz olacaktır.

 

VIP Pet Taksi Hizmetimiz

 

Kedi, köpek ya da kuşlarınızın güvenle seyahat edebilmeleri için tek yapmanız gereken bizlerle seyahatinizden bir gün önce iletişime geçerek rezervasyonunuzu oluşturmak olacaktır. Belirli bir güzergaha bağlı kalmadan istediğiniz zaman ve yerden minik dostunuzun alınmasını ve istediğiniz yere naklinin gerçekleşmesini istiyorsanız o zaman VIP Pet Taksi hizmetimizden haftanın 7 günü ve 24 saati faydalanabilirsiniz.

 

VIP pet taksi hizmetimizde araçlarımızın sevimli dostlarınızın tüm konforunu ve ihtiyaçlarını düşünerek dizayn edilmiş araçlar kullanılmaktadır. Sadece sizin dostunuza ait olacak özel araçlar ile hem şehiriçi hem de şehir dışı seyahatlerinizde kullanabilirsiniz.

 

Yolculukları sırasında mama, tuvalet, egzersiz ve oyun gibi ihtiyaçlarını da önemseyen pet taksi firmamız, alanında eğitimli ve sertifikalı personeli ile gerektiği zamanlarda sevimli dostlarınızın bu ihtiyaçlarını karşılayacaklardır. Sevimli dostlarınızın karşılanan tüm ihtiyaçlarının fotoğrafları ve videoları da anlık olarak sizlerle paylaşılarak sizi meraktan kurtarmaktadır.

 

Bunların yanında tüylü dostlarınızın tam olarak nerede olduğunu merak ederseniz de 7 gün 24 saat sizlere hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayarak anlık konum bilginizi alabilirsiniz.

 

VIP pet taksi hizmetimizde kullanılan tüm araçlarımız sevimli dostlarınızın konforları düşünülerek dizayn edilmesinin yanında sağlıklarının korunması için de her kullanımdan sonra titizlikle temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

 

VIP Yolculu Pet Taksi

 

Ailenizin en önemli parçası olan sevimli dostlarınızın seyahatine sizler de eşlik etmek ister ve bu deneyimi birlikte yaşamak isterseniz o zaman vip yolculu pet taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu araçlarımız hem çocuklarınızın hem de sizlerin rahat edebilmesi için özel olarak dizayn edilmiş olan araçlardır. Bu paketimizi tercih ederek çocuklarınızın seyahat stresi çekmelerinin önüne geçerek onların yanında bulunabilirsiniz.

 

Hem şehiriçi hem de şehir dışı yolculuklarınızda vip yolculu pet taksi hizmetimizi kullanarak 7 gün ve 24 saat istediğiniz lokasyondan sizleri ve evcil hayvanlarınızı alarak istediğiniz lokasyon güven içerisinde götürüyoruz.

 

Yolculuğunuz sırasında hem sizin hem de evcil dostunuzun ihtiyaçları doğrultusunda molalarınız planlanmaktadır. Bu sayede hem evcil dostlarınızın hem de sizlerin ihtiyaçları özel arabanızda ki gibi tam olarak ihtiyaç duyduğunuz anlarda karşılanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi