Kenar Koruma Bariyer Sistemi

İnşaat alanları çalışmaların henüz tamamlanmasından ve belirsiz yüksekliklerdeki ortamda çalışma gerektirdiğinden, güvenlik kavramı ön plana çıkmaktadır

Kenar Koruma Bariyer Sistemi
Kenar Koruma Bariyer Sistemi tufant
Bu içerik 205 kez okundu.

İnşaat alanları çalışmaların henüz tamamlanmasından ve belirsiz yüksekliklerdeki ortamda çalışma gerektirdiğinden, güvenlik kavramı ön plana çıkmaktadır. Kenar koruma bariyer sistemi, iş sahalarında hem boşlukların kapatılması hem de yüksekten çalışma durumunda güvenlik sağlayıcı ekipmanlardır. Bilindiği üzere ülkemizde inşaat faaliyetleri oldukça hızlı. Bununla birlikte sektörde güvenlik önlemlerinin yeterli şekilde alınmaması dolayısıyla sıklıkla iş kazaları yaşanıyor. Üzücü olan, bu kazaların ciddi şekilde yaralanma ya da ölümle sonuçlanması. Bu nedenle inşaat sahalarında güvenliğe gerekli önem verilmelidir. Basit ve güvenli yöntemlerden biri olan kenar koruma sistemleri ile yüksekte güvenli çalışma ortamı oluşturulabilir. Güvenliğin üst seviyede önem taşıdığı şu günlerde, siz de ihtiyacınıza uygun şekilde bir kenar koruma sistemi edinerek çalışanlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

 

Kenar Koruma Sistemlerinin Kullanım Amacı

 

Kenar koruma bariyer sistemi, belirli bir amaca yönelik olarak geliştirilmiştir. Tam koruma ilkesi doğrultusunda tasarlanan sistem, çalışanların can güvenliğini sağladığı gibi inşaat ekipmanlarını da koruyucu özelliktedir. Bu sayede hem can hem de mal güvenliğini sağlayarak personelin güvenliği kadar şirketin yararını da gözetmektedir. Kenar güvenlik bariyeri ile yüksekte çalışan personelin düşme riskine karşı iyi bir önlem alınabilir. Aslında inşaat alanlarında güvensiz ve tek seferlik kullanım özelliğine sahip birçok sistem kullanılmaktadır. Ancak bu sistemler güvenlik olgusunu yeterince karşılamadığı gibi aynı zamanda zor kurulumuyla işçilik maliyetlerini de arttırır. Kenar koruma bariyer sistemleri, inşaat alanlarında kullanılabilecek en güvenilir sistem olduğu gibi, modüler yapısıyla kurulumu ve hizmet sonrası sökülümü de çok kolaydır. Ekonomik fiyatlarla üst düzey güvenlik önlemi almayı sağlar. Modüler yapısı dolayısıyla kullanım sonrası sökülüp, güvenlik ihtiyacı olan başka alanlarda kullanılabilir.

 

Güvenlik İhtiyacı Olan Her Yerde Kenar Koruma Sistemleri Var

 

Güvenlik ihtiyacının bulunduğu her alanda, kenar koruma bariyeri kullanılabilecek özelliktedir. Güvenlik ekipmanları sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyor olmanın bir getirisi olan sektör tecrübesiyle firmamız, uygulama alanlarına özel kenar koruma çözümleri sunmaktadır. Farklı alanlarda kullanım için geliştirdiğimiz kenar koruma sistemleriyle çalışma alanları daha da güvenli hale geliyor. Yüksek standartlarda yaptığımız planlamalar dahilinde, çalışma alanlarında güvenlik ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Her türlü çalışma alanına özel çözümleri sunabileceğimiz kenar koruma sistemlerinden faydalanmak için, firmamızla iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi