Binali Yıldırım: Şeytanca ve sinsice plan yaptılar

Eski Başbakan ve AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, milletin iradesinin devlet iradesine dönüşmemesi halinde Türkiye’nin yol kat edemeyeceğini söyledi.

Binali Yıldırım: Şeytanca ve sinsice plan yaptılar
Binali Yıldırım: Şeytanca ve sinsice plan yaptılar
Bu içerik 95 kez okundu.

Yıldırım, kendi görüntülerin yer aldığı klibi izlerken duygu dolu anlar yaşadı. Yıldırım'da konuşması sırasında Sivaslılara bir sürpriz yaptı. Binali Yıldırım cep telefonu ile aradığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Sivaslıları buluşturdu. Erdoğan, Yıldırım'ın telefonu aracılığı ile salona seslendi.

Erdoğan konuşmasında şunları söyledi:

* Sevgili Sivaslı kardeşlerim. Genişletilmiş il başkanları, genişletilmiş il divanında sizlerle bir arada olmaktan duyduğum, memnuniyeti özellikle ifade etmek istiyorum. Öncelikle bu genişletilmiş divanın Sivas'ımız için hayırlara vesile olmasını Allah'tan diliyorum. Çok önemli bir döneme giriyoruz. Bu dönem içerisinde ben inanıyorum ki Sivaslı kardeşlerim tüm ezberleri bozacaktır.

* Gerek kadın kolları gerekse gençlik kolları olarak, ben bu başarıyı tanıdığım, bildiğim, inandığım Sivas teşkilatında görüyorum ve Sivas'ta ilk yapacağımız mitingde veya orada bir araya gelme suretiyle, toplu açılış törenleri ile bunu göreceğime inanıyorum. Bu duygular içerisinde Sivas'ı Sivaslı kardeşlerimi en kalbi hislerle selamlıyorum. Geceniz mübarek olsun, geleceğiniz aydınlık olsun. 2023 şimdiden bizim için zafer muştusu olsun.

“ŞEYTANCA VE SİNSİCE PLAN YAPTILAR”

Yıldırım konuşmasında milli iradenin önemine değinerek şu ifadeleri kullandı:

* Milli idare olmadan devlet idaresi olmaz. Ama milli idareye sahip çıkamayan iktidarları da gördük. Nerede gördük? 28 Şubatta gördük. Nerede gördük; 80'de, 71'de ve 60'da gördük. Ama o milli iradeye kafa tutan, el sallayan, ayar vermeye çalışanlar 2000'lerden sonra da o alışkanlıklarını devam ettirmek istediler. 27 Nisan e-muhtıra ile karşımıza çıktılar. Onlara dedik ki ‘1 dakika, öyle yağma yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi