After Full Hd İzle

After Full Hd İzle

After Full Hd İzle
After Full Hd İzle Ataturk Haber
Bu içerik 99 kez okundu.

 

Anna Todd'un “After” adlı romanına dayanarak Jenny Gage tarafından yönetilen aşk ve gizem dolu bir film ile karşı karşıyasınız. Filmde liseden mezun olduktan sonra üniversiteye başlayan ve sıradan bir hayatı olan Tessa'nın mükemmel değişimini izlemeye hazır olun. Üniversite hayatında birçok değişiklik yaşayacak olan Tessa, artık sadece dersleriyle değil hayatın içinde de kendisini bulacak. Bu süreç içerisinde Tessa, aslında bir sevgilisi olmasına rağmen Hardin Scott ile tanışacak ve  hayatın farklı yönlerini keşfedecek. Tessa, Hardin Scott ile yaşadıkları sayesinde hem ilişki hem de cinsellik yönünden farklılıklar yaşayacak. Tessa'nın yaşayacağı bu farklılıkları görmek için ise tek yapmanız gereken After izle seçeneğini seçmek. Bu sayede aşkı ve değişimi  sizler de keşfedin.

After 2 Paramparça

Serinin ikinci filmiyle birlikte Tessa'nın hayatındaki değişimleri ve yenilikleri daha çok fark edeceksiniz. Tessa, serinin ilk filminde yaşadıklarından dolayı Hardin'e çok fazla bağlanmıştı. Ancak serinin ikinci filmi olan After 2 Paramparça'da işler değişecek. Tessa, Hardin'i ne kadar çok sevse de onun kendisine yaptığını unutmayacak ve ona tekrardan dönmemek için okuluyla ilgilenmeye başlayacak. Tessa bunları yaşarken aynı zamanda çalıştığı yerdeki Trevor adlı çocuğun da ilgisini keşfedecek ve bu ilgi kendisinin de hoşuna gidecek. Trevor'un Tessa'ya olan ilgisini gören Hardin ise Tessa'yı kaybetmemek için mücadele edecek. Hardin'in mücadelesini ve Tessa'nın bu mücadale karşısındaki kararlarının neler olacağını öğrenmek için ise tek yapmanız gereken After 2 Paramparça İzle seçeneğine tıklamak.

After 3 İzle

Serinin üçüncü filmi ile birlikte Tessa'nın aslında ilişkiler hakkında ne gibi kararlar alacağını daha iyi göreceğiz. Tessa, artık nasıl bir ilişki istediğini daha iyi anlayacağı için buna göre yeni kararlar alacak. Bu yeni kararlar Tessa'nın hayatını değiştirse de kimi zaman ise aldığı kararlar hayatını zorlaştıracak. Tessa  aldığı kararlar ve düşüncelerle kendisini kimi zaman daha çok yoracak. Bu yorgunlukla birlikte ailesi ve ilişkisi konusunda da sorunlar yaşayan Tessa belki de hayatının en büyük kararını verecek. Tessa'nın kararının sonuçlarını ve neler yapacağını anlamak için ise After 3 izle seçeneğine tıklamalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi