İnşaat Sahalarını Koruyan TS EN 13374 Kenar Koruma

TS EN 13374 Kenar Koruma ürünleri iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun olarak üretilen koruma ekipmanlarındandır. Bahsedilen bu koruma sistemleri ise; inşaat alanları dahil olmak üzere yüksek alanlarda faaliyet gösteren tüm iş kollarında kullanılmaktadır

İnşaat Sahalarını Koruyan TS EN 13374 Kenar Koruma
İnşaat Sahalarını Koruyan TS EN 13374 Kenar Koruma tufant
Bu içerik 647 kez okundu.

 

TS EN 13374 Kenar Koruma ürünleri iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun olarak üretilen koruma ekipmanlarındandır. Bahsedilen bu koruma sistemleri ise; inşaat alanları dahil olmak üzere yüksek alanlarda faaliyet gösteren tüm iş kollarında kullanılmaktadır. Bu alanlarda kullanımı zorunlu olan kenar koruma sistemleri ile toplumu koruma önlemi adına güvenli iş sahaları oluşturulmaktadır.

 

TS EN 13374 Kenar Koruma Sistemleri Özellikleri

 

TS EN 13374 Kenar Koruma sistemleri, yüksek yapılarda kullanılan personellerin can güvenliğini sağlarken iş için kullanılan malzemelerin de korunmasını sağlamaktadır. Bu sistemlerin iş güvenliği ve sağlığı standartlarına göre iş sahalarında kullanımı zorunludur.  Bu sistemlerin genel özellikleri ise aşağıdaki gibidir.

 

  • Yüksek yapılarda çalışanların düşmesini önlerken şantiye gibi alanlarda sahanın belirlenmesi için kullanılmaktadır.
  • Yapı içerisinde şaft ve merdiven boşluklarında çalışanların ve malzemelerin düşmesini önlemektedir.
  • İnşaatta düşme olasılığı olan atıkları tutarak çalışanların güvenliğini sağlamaktadır.
  • Yerleşim yerlerinde ise yayaların can güvenliğini sağlamaktadır.
  • Panel, dikme ve ankraj vidası olarak üç temel parçadan oluşan bu sistemler uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır.
  • Özel kilit sistemi sayesinde azami güvenliği sağlamaktadır.
  • Kolay kurulabilmesi ve sökülmesi özelliği sayesinde kullanıcılara zaman kazandırmaktadır. Bu sayede işlerin sorunsuz devamlılığı sağlanmaktadır.


TS EN 13374 Kenar Koruma Kullanım Alanları Nelerdir?

 

İş sahalarında güvenliği sağlama adına kullanılan TS EN 13374 Kenar Koruma sistemleri, işlevsel özellikleri ve yapımında kullanılan malzemeler sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanılmaktadır. Bu sistemlerin kullanıldığı alanlar ise; çatı kenarları, asansör ve düşme boşlukları, merdiven kenarları, kat döşeme kenarları, pencere boşlukları, kazı alanları çevrelemesi, kalıp çalışmaları ve inşaat sahaları başta olmak üzere hemen hemen tüm iş alanlarıdır.

Try Mühendislik olarak firmamız da çalışma alanlarının özelliklerine uygun kenar koruma sistemlerinin satışını yapmaktadır. TSE standartlarına uygun ürünlerin satışını gerçekleştiren firmamız, iş sağlığı ve güvenliğinin her zaman ön planda tutulması gerektiğinin bilincindedir. Firmamızın kenar koruma sistemleri fiyatları ise ürünün çeşidine, satın alınan adet sayısına göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır.  Siz de iş alanlarınız için kenar koruma sistemleri satın almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.  Web sitemizde bulunan irtibat bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
Kanyonda mahsur kalan 10 kişi kurtarıldı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler