Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al
Windows 10 Pro Satın Al Ataturk Haber
Bu içerik 275 kez okundu.

 

Windows’un tüm masaüstü sürümleri üstünde problemsiz bir tecrübe sağlamakta olan Office programları mobil ve tablet platformunda da problemsiz bir biçimde çalışır konuma gelmiştir. Masa üstünde kullanılmış olan Word, Excel, OneNote, PowerPoint ve Outlook uygulamaları mobil cihazlar ve tabletler yardımı ile de aynı biçimde Windows 10 pro satın al ile kullanmak mümkün hale gelmiştir.

 Dokunmatik ekranlı telefon veya tabletler üstünde Word dokümanları rahatlıkla açılıp düzenlenebilir. Buna ek olarak mürekkep özelliği sayesinde de PowerPoint slaytlarına not eklemesi de yapılabilir. Excel dokümanlarını kullanmak isteyen kişiler üstünde rahatlıkla tabloları arzu ettikleri gibi düzenleyebilirler. Microsoft, Windows 8 yayımlanmasının ardından pek çok insan yeterli seviyede bulmadığını dile getirmiştir.

Telefon ve Tabletler Açısından Windows 10 Özellikleri

Kullanıcılardan gelen şikâyetler dikkate alınarak tasarlanan Windows 10 lisans satın al ile masaüstü kullanıcılarında bu meselenin ortadan kaldırıldığı gözlemlenmiştir. Bunun yanında telefon ve tabletler adına da tam anlamıyla başarılı bir performans sağlanacağı da oldukça açıktır. 

Özellikle de 8 inç daha büyük olan cihazlar üstünde direkt şekilde faaliyet gösteren Windows 10, 8 inçten daha küçük konumda yer alan cihazlar üstünde ise yardımcı uygulamalar yardımı ile tam performans olarak çalışabilen duruma getirilir.

Bilgisayar dünyasında, oyun tutkuları arasında ve oyun pazarında çok büyük bir paya sahip olan Microsoft, platform senkronizasyonu hususunda oyun alanında da Xbox ile ilerlemeyi tercih etmiştir.

Windows 10 ile Sayfa Üstünde Not Alma İşlevi

Xbox ve yeni Xbox uygulamaları Windows 10 satın al ile uyumlu hale gelmiştir. Yeni Windows sürümü ile oyun severler Windows 10 masaüstünden arzu etmiş oldukları oyunlara erişim sağlayarak kendi zevklerine uygun olan oyunları oynayabilirler. Aynı zamanda da yeni oyunlar dünyanın her yerinden başka cihazlar arasında farklı kullanıcılar ile paylaşım halinde olabilecektir.

Windows 10 özelliklerinin bir kısmı ise;  sayfa üzerine hızlı not alma özelliği, gezinti yapılan sayfa üstünde not almanın mümkün hale gelmesi ve devamında geriye dönük bakılan sayfada Spartan kişiye göre önerilerde bulunabilmesi sayılabilir. Kişiler dilerlerse, sayfa üstünde işaretlenmiş olanı bir alanı doğrudan biçimde OneDrive’a aktarıp farklı kullanıcılar ile paylaşmaya başlayabilirler.

 


 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi