Statuario Porselen

Statuario Porselen

Statuario Porselen
Statuario Porselen Ataturk Haber
Bu içerik 204 kez okundu.

Statuario Porselen

Bazı güzellikler vardır ki zamansız olarak tanımlanır. Statuario porselen ise de bu zamansız güzelliklerden biridir. Dekorasyonlarda son yıllarda doğal malzemelere daha çok yer verilmektedir. Bu durumda her yıl değişen dekorasyon modası etkili olmak ile birlikte de doğal hissin oluşması da pozitif enerjiyi yükseltmektedir. Beyaz üzerinde yer alan koyu gri renkli çizgiler ile klasik bir görüntü yakalanırken yanında da modern bir havaya da sahiptir. Her tarza hitap edebilecek bir porselen çeşididir.

Bir dekorasyonda da 3 farklı alanda kullanılabilir olması da çok yönlü bir malzeme olduğunu göstermektedir. Zeminlerde daha çok tercih edilmek ile birlikte duvarlarda ve merdivenlerde de son dönemlerde kullanılmaya başlanmıştır.

Duvara porselen kaplama alana kattığı derinlik ile de farklı bir şey arayanlar için hoş bir dokunuştur. Bunun yanında da güzelliği ile de doğanın derinliklerine bir yolculuğa çıkarırken o alan tamamen sizin tarzınızı yansıtacaktır. Marmicera bu özel porselen seçeneklerine koleksiyonunda yer vermektedir.  Sizlerde sayfalarını ziyaret ederek bu özel porselen hakkında daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Statuario Porselen Çeşitleri

Statuario porselen dendiği zaman akla ilk gelen soru ise çeşitleri nelerdir olmaktadır. Statuario Extra, Statuario Linea ve Statuario Prima olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır.

Statuario extra porselen estetik olarak gri damarlar ve beyaz zemin üzerinde eşsiz bir uyumu bulunmaktadır. Banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde kullanmak için ideal bir malzemedir. Zeminde de çok fazla tercih edilmektedir. Ancak en dikkat çeken özelliği ise uzun ömürlü olmasının yanında da bakımının oldukça kolay olmasıdır. Bu nedenden dolayı da dekorasyonların vazgeçilmez bir malzemesidir. Statuario Linea porselen ise ince gri damarları ile muhteşem bir derinliğe sahiptir. Ayrıca da kullanıldığı her yerde de çok zarif durmaktadır. Sade şıklığı sevenler için ideal bir seçenektir. Statuario Prima porselen ise de iki farklı damar yapısıyla da ortama sıcaklık ve huzur katmaktadır.

Statuario Prime ile Konforlu Alanlar

Şık ve eşsiz bir tasarım kadar kullanımında günlük hayata uygun olması da oldukça önemlidir. Statuario porselen tam da bu tanımı karşılayan bir malzeme olduğu için kullanıcı dostu olarak da ifade edilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi