Kaliteli Dudak Dolgusu

Kaliteli Dudak Dolgusu

Kaliteli Dudak Dolgusu
Kaliteli Dudak Dolgusu Ataturk Haber
Bu içerik 453 kez okundu.

 

Prof. Dr. Ufuk Bilkay estetik cerrahi uzmanı olarak uzun yıllardan beri hastalarına en iyi şekilde hizmetinde kusur etmeden devam ediyor. Tam 20 yıllık deneyimiyle birlikte uzun yılların vermiş olduğu engin tecrübeye sahiptir. Bu doğrultuda da doğru orantılı oalrak hasta memnuniyeti oldukça üst seviyelerdedir. Çünkü estetik alanında yapılan işlemler hayatınızın geri kalanını da etkileyeceği için bu konuda oldukça titiz çalışmalar sergilerler. Sizler için her an acil durum olması adına 7/24 tıbbi danışmanlık hizmeti verilir.

İzmir de dudak dolgusu alanında hizmet veren klinik ideal ve kaliteli madde kullanımı sergiler. Alerjik reaksiyon yapmayan, uygulandığı bölge içerisinde kalan, kolay uygulanan, zehirlenme göstermeyen, doku içerisinde sert kitleler meydana getiremeyen, etkisinin mümkün olduğunca uzun süreli olması ve tabii sonucu tatmin edici bir düzeyde olması önemli maddelerdir.

Dudak Dolgusu Sonrası Etkinin Süresi

Öncelikle klinik içerisinde kullanılan dolgu maddeleri hayvansal madde içermez. Böylece sizlere daha kaliteli ve sağlıklı sonuçlar verilebilmektedir. Dolgu maddesinin kalıcı olması, uygulama yapılan kişinin yaşı, cilt yapısı, cilt elastiği, uygulama yapılan bölge gibi daha birçok farklı nedenle dolgunun süresi etkilenebilir. Ayrıca hyalüronik asit içeren dolgu maddeleri etkileri 1 yıla aşkın uzun bir süre devamlılık gösterir. Bazen kişilerden kişiye değişkenlik gösteren kırışıklığın vermiş olduğu faktörler sebebiyle erkenden ilave uygulamalar yapılabilir. Oldukça uzman ve başarılı ekip kadrosuyla birlikte kaliteli hizmet sunulur.

Kaynak  : izmir estetik merkezleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi