En İyi Cilt Bakım Serumları Jeuvenile Kalitesiyle Satışta

En İyi Cilt Bakım Serumları Jeuvenile Kalitesiyle Satışta

En İyi Cilt Bakım Serumları Jeuvenile Kalitesiyle Satışta
En İyi Cilt Bakım Serumları Jeuvenile Kalitesiyle Satışta Ataturk Haber
Bu içerik 196 kez okundu.

 

Cilt bakımı için serum kullanımı etkili, hızlı ve pratik bir yöntemdir. Serum sıvısında yer alan niacinamide, gliserin, butylene glikol, pentylene glikol, hyalüronik asit, heptapeptit 14 ve heptapeptit 15 maddeleri sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildin aşırı yağlanmasına, sürekli kurumasına, sivilcelenmesine ve çatlamasına karşı önlem alırken gözenekleri sıkılaştırmak bu yolla mümkündür. Cilt bakım serumu kullanarak yaşlanma belirtilerine engel olabileceğiniz gibi, mevcut halde bulunan kırışıkları da azaltabilirsiniz. Jeuvenile bakım ürünlerinin düzenli olarak kullanılması halinde tüm cilt tiplerinin maksimum verim alacak olması muhtemeldir.

Vücut Bakım Serumu Ne İşe Yarar?

Bakım serumu kullanmadan önce, bu ürünün işlevlerini tanımanız ve size uygun seçeneği değerlendirmeniz tavsiye edilir. Önemli ölçüde hyalüronik asit içeriği mevcut olan bakım serumları, cilt gözeneklerini yumuşatmakla beraber statik yüz çizgilerine engel olur. Anti aging cilt bakım serumları, zaman içerisinde meydana gelen cilt yıpranmalarının etkilerini azaltır. Gözeneklerin temizlenmesi ve cilt yüzeyine parlaklık kazandırılması da bakım serumlarının temel özelliklerindendir.

Yaşlanma Karşıtı Serum Nasıl Kullanılır?

Yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılmasını kolaylaştıran serumlar mutlaka düzenli şekilde kullanılmalıdır. Ara vererek, aksatarak veya doğru uygulama gerçekleştirmeyerek serum kullanılması pek fayda sağlamaz. Bu durum sadece cilt bakım serumları için değil, her çeşit kişisel bakım ürünü için geçerli olan bir kuraldır. İstenen sonucu almak açısından önemli sayılabilecek temel detaylar şöyledir:

 • Serum uygulamasından sonra cilde birkaç masaj uygulanmalıdır.
 • Gözeneklerin serum sıvısını tamamen emebilmesi için, uygulamadan hemen sonra makyaj yapmamak ve yüzü yıkamamak gerekir.
 • Bakım serumları tek başına kullanılmaktan çok, çeşitli bakım kremleri ile beraber kullanılmaya uygundur. Cilt tipinize uygun olarak tercih edeceğiniz bakım kreminden önce serum kullanmanız faydalı olur.
 • Serum sıvısı, temiz ve kuru cilt üzerine uygulanmalıdır.
 • Kırışıklık giderici ya da kırışıklık oluşmasını engelleyici serumları kullanacak kişiler en az 20 ve üzeri yaşta olmalıdır.
 • Jeuvenile kalitesiyle sizlere sunulan cilt serumları, en az 2 ay boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır. Yapılan dermatolojik testler göstermiştir ki, en az bu süreç dahilinde kullanım gerçekleştirenler cilt kırışıklarına dair % 22 ila % 44 oranlarında fayda görmüştür.

Bakımın tam olarak gerçekleşmesi ve etkilerin en kısa sürede gözlemlenebilmesi için Jeuvenile markasına ait C vitamini serumları da kullanılmalıdır. Yaşlanmaya karşı serum kullanırken C vitamini desteği almanız, cilt hücrelerinizin beslenmesini ve sıkı kalabilmelerini sağlar.

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serumu Nasıl Etki Eder?

Jeuvenile’in donanımlı laboratuvarlarında üretilen bakım serumları, 5 çeşit hyalüronik asit molekülüne sahiptir. Cilt dokusunu besleyerek yumuşatan ve gözeneklerde birikmiş kiri temizleyen bakım serumlarımızın sizlere sunacağı faydalar şunlardır:

 • Paraben, SLES, alkol ve parfüm içermediği için serumlarımız alerjik reaksiyonlara sebep olmaz.
 • Heptapeptit ve tripeptit sayesinde cilt hücrelerine esneklik kazandırılır.
 • Cildin pürüzsüz ve gergin görünebilmesi sağlanır.
 • Özellikle otuzlu yaşlardan itibaren ortaya çıkan yüz çizgilerine engel olunur.
 • Matrixyl etken maddesi aracılığıyla epidermis tabakası beslenir. Cilt genelindeki mat görünüm problemi ortadan kaldırılır.

Jeuvenile Cilt Bakım Serumları Neden Kullanılmalıdır?

Ciltte meydana gelen statik ve dinamik çizgiler, estetik görünüm açısından istenmeyen detaylar olduğu için bir bakım gereksinimi ortaya çıkarır. Cilt bakım ihtiyacınıza hitap eden en iyi cilt bakım serumu aracılığıyla bu problemi gidermeniz mümkündür. Sadece kırışıklara karşı değil, gözeneklerdeki yapısal bozulmalara karşı da etkili bir bakım gerçekleştirilmiş olur. Cilt sağlığınız ve şıklığınız için Jeuvenile’in sunduğu imkanları değerlendirmeniz doğru bir tercihtir.

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi