Seçimlerimizin Buluştuğu Bir Marka, İnci Davetiye!

Seçimlerimizin Buluştuğu Bir Marka, İnci Davetiye!

Seçimlerimizin Buluştuğu Bir Marka, İnci Davetiye!
Seçimlerimizin Buluştuğu Bir Marka, İnci Davetiye! Ataturk Haber
Bu içerik 729 kez okundu.

 

Her birimizin davetiye deyince aklına gelenlerden biri olan, bu konuda sektöründeki çoğu üreticiden daha önde ve iyi iş yürüten İnci Davetiye, temelde Hızır Aydın tarafından kurulmuştur. 1978 yılında, küçük bir işletme olarak kurulan marka, o zamanlar sadece kartpostal üretimi için kullanılmıştır. Elbette dönemin şartlarının izin verdiği yeniliklerle de kendini geliştiren, sürekli olarak ileriyi hedefleyen İnci Davetiye, çok geçmeden de başka ürün çeşitleri üretme yoluna da başvurmuştur.

Tebrik kartları, imsakiye, zarf mektupları gibi ürünlere de açılmasından sonra da devamlı olarak kazandığı tecrübeyi kullanmış, bilgi birikimi sayesinde hep daha güzel sonuçlar başarmıştır. Bu yüzden, kırk yıllık deneyimlerine bakacak olursak, şimdi ait oldukları yerde de daha da iyi işler başaracakları kesindir.

Davetiyelerinizde Her Kesime Hitap Edebilme İmkanı!

Başlarda her birimizin üzerine çokça hayal kurduğu, birçok plan yaptığı düğün dönemlerine geldiğimizde işler bazen hiç de planladığımız gibi gitmez. Çünkü oluşan ani yoğunluk, birçok işi aynı anda yapmaya çalışma çabalarından çoğunlukla her şeyin en güzeli olsun, ene beğendiğimizi seçelim tarzı yaklaşımlardansa, olması yeterli olanı, daha çok kurcalamamayı seçeriz. Düğün davetiyesi konusu da buna dahildir. Çünkü hem vakitten hem de zaten fazla fazla para harcamak durumunda olduğumuzdan bütçemizden kısmak zorunda kalırız.

İşte İnci Davetiye de bu durumların hiçbiri yaşanmıyor. Sizlere sundukları yüzlerce çeşit üründen aradığınızı elinizle koymuş gibi bulmanın yanı sıra, tüm davetiye modellerine de oldukça uygun fiyatlar ödüyorsunuz.

Davetiyeleriniz İle İlgili Her Konuda Kolaylık İçin İnci Davetiye Tercih Edin!

Davetiyeler arasından kendinize en yakın olanını seçmeniz durumunda satın alma aşamasında da size yardımcı olan firma, güvenlik önlemlerini her daim üst seviyede tutmaktadır. Yani kart bilgileriniz ile ödeme yaparken endişe etmenizi gerektirecek bir durum da söz konusu bile değildir. İşlemlerin tamamen korumalı şekilde bilgilerinizi sadece sizin görmenize izin verilerek tamamlanmaktadır. Buna ek olarak kargolarınız en hızlı şekilde size teslime dilmekte ve teslimat sırasında da sizden herhangi bir ücret de istenmemektedir.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti