İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar
İkinci El Eşya Alanlar Ataturk Haber
Bu içerik 605 kez okundu.

 

İkinci El Eşya Alanlar olarak İstanbul’da yaşayan siz değerli müşterilerimizin evinde kalabalık olarak durduğu ya da değiştirmek istediğinizi evinizde ya da iş yerinizde bulunan yeniye yakın ikinci el eşyalarınızı nakit olarak satın almaktayız. Ev Eşyaları, Ofis Eşyaları ve Antika Eşyalarınızı satmak istiyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Çünkü Berol İkinci El Eşya olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el eşyalarını en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. İkinci El Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Anında fiyat vererek sizler kabul ettiğinizde takdirde adresinize gelerek satın almaktayız.

 

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Set üstü ocak, Klima, Akıllı Robotlar olmak üzere tüm ikinci el ve sıfır kapalı kutu beyaz eşyalarınızı nakit olarak satın almaktayız. Beyaz Eşya satmak istiyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Çünkü bizler Berol İkinci El Eşya olarak siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi adresinize kadar gelerek satın almaktayız. Bizlere danışmadan ikinci el ve sıfır beyaz eşyalarınızı satmayın. Daha sonradan pişman olmamak için bizlere arayın.  İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. 0539 723 50 50 No’lu telefonumuzu arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak evinizde ya da iş yerinizde bulunan eski ve antika eşyalarınızı satmak istiyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Firmamız siz değerli müşterilerimize 1987 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Antika ürünlerinizi satmak istiyorsanız bizlere aramanız ve satmak istediğiniz antika ürünleriniz fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bizlere göndermeniz yeterli olacaktayız. Bizler ürünleri inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Bizlere danışmadan antika ürünleriniz satmayın. 0539 723 50 50 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti