En İyi Oyuncu Koltukları

En İyi Oyuncu Koltukları

En İyi Oyuncu Koltukları
En İyi Oyuncu Koltukları Ataturk Haber
Bu içerik 520 kez okundu.

 

Uzun süre bilgisayar başında kalan genç ve yetişkinlerin en büyük şikayeti şüphesiz ki vücut ağrılarıdır. Özellikle son dönemlerde e-spor dalının ülkemizde yaygınlaşması ile birlikte bilgisayar başında geçirilen süreler artış göstermektedir. Oyun bağımlısı olan kişiler için bir günün tamamı bilgisayarlarda geçer iken rahat ve konforlu bir oturma alanı en önemli ihtiyaçtır. Gerek vücut sağlığını korumak, gerekse de oyun içerisinde performansı arttırmak için oyuncu koltuğu ihtiyacı ortaya çıkıyor. Son dönemlerde forum sitelerinde ve oyun platformlarında da ön plana çıkmakta olan oyuncu koltuğu modelleri farklı avantajlar sağlayarak sizlere destek oluyor. Peki, oyuncu koltuklarının özellikleri nedir ve en iyi oyuncu koltukları hangileri olmaktadır?

Oyuncu Koltuğu Özellikleri ve Faydaları

Oyuncu koltuğu tasarımları hazırlanır iken kişilerin kilo ve boylarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Her kişinin vücut yapısı değişken olduğu için iskelet sistemine uygun oyuncu koltuğu alabilmek adına doğru ürün seçimine özen gösterilmektedir. Ürün seçerken sizlerden talep edilen veya bu özellikler ile belirtilen koltukları seçmelisiniz. Oyuncu koltuğu faydaları arasında ilk sırada vücut sağlığı yer alır iken diğer bir faydası ise bel desteği ve kol desteği özellikleridir. Bel ve kolların yükünü azaltmak ve vücudun yük dengesini sağlamak adına oyuncu koltukları özel bir yapı ile hazırlanır. 10 saat ve üzeri bilgisayarda kalma süresince vücut ağrılarının minimuma indirme özelliklerine sahiptir.

Calitte’den Oyuncu Koltukları

Calitte farklı özellikleri ve serileri ile oyuncu koltukları üretimi sağlamaktadır. Temel özelliklerin yanı sıra şık tasarımlara da sahip olan koltuklar arasından istediğiniz modeli seçerek hemen satın alabilirsiniz.

  • Sporte SRT Serisi
  • Samurai SS Serisi
  • Viper VPX Serisi
  • Titan SS Serisi
  • Harley RR Serisi
  • Remix MX Serisi

Yukarıda yer almakta olan tüm seriler kendi içlerinde farklı özellikleri ile dikkat çeker iken aynı zamanda tasarım olarak da üst düzey kalite sergiler. Şık görünümü ile birlikte vücut sağlığı ve oyun performansı için sizlere en iyisi sunuluyor. Calitte, en uygun fiyatlar ile sunmakta olduğu oyuncu koltukları için 12 taksit imkanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti
Mersin Milletvekili Özkan MEİGDER’i ziyaret etti