Oyuncu İlker Yavuz’un Tuhaf Sesleri

Tuhaf Sesler Video Serisiyle Adından Söz ettiren Oyuncu İlker Yavuz Kimdir

Oyuncu İlker Yavuz’un Tuhaf Sesleri
Oyuncu İlker Yavuz’un Tuhaf Sesleri Ataturk Haber
Bu içerik 634 kez okundu.

 

Tezgah isimli internet dizisinde başrol karakteri Vedat’ı canlandıran oyuncu İlker Yavuz’dur. İlker Yavuz 1989 İstanbul Üsküdar doğumlu yay burcudur ve 187 boyundadır.

Tiyatro Bölümü okuduktan sonra Sosyoloji lisansı ve Psikoloji yüksek lisansı tamamladı. İlk olarak Hasan Ali Yücel sahnesinde oyunculuğa adım atan İlker Yavuz özel tiyatrolarda da çalıştı.

Sosyal medya platformlarında çektiği videolarla adından söz ettiren İlker Yavuz Tuhaf Sesler adını verdiği video serisiyle kısa sürede binlerce insanın beğenisini kazandı. Instagram hesabında paylaştığı çeşitli tiplemelerle olan videolar arasında en çok beğeniyi toplayan bir diğer video serisi de Kurfettin Bey’in maceraları, Saf bir insan kaynakları personeli olan Kurfettin Bey her defasında patronuna yemek yerken yakalanıp her şeyi yanlış anlamaya meyilli bir karakter.

Birbirinden tamamen zıt karakter olan Tezgah dizisindeki Vedat rolünü izleyen seyirciler oyuncunun Instagram reels videolarını görünce şoka uğruyor. Güzel sesiyle cover şarkılar yapan ve bunu takipçileri ile paylaşan İlker Yavuz son zamanlarda google aramalarında en çok aratılan oyuncular arasında yer alıyor.

İlker Yavuz aynı zamanda bazı TV dizilerinde de yer almış 2009 yılından beri çeşitli dizi ve kısa filmlerde rol alan oyuncunun projeleri başlıca Arka Sıradakiler (Tolga), Farklı Desenler(Ayhan Gençlik), Aşk Emek İster (Semih), Tezgah (Vedat) dizilerinden oluşmaktadır.

 

 

Linkler: http://www.gundemkulis.com/haber/11797/tezgah-dizisinin-vedati-ilker-yavuz-kimdir.html

http://www.modamagazin.net/magazin-haberleri/ilker-yavuz-ve-oyunculuk-kariyeri-17436.html

https://www.sosyalmasa.com/gundem/tezgah-dizisi-oyunculari-kimler-vedat-karakterindeki-ilker-yavuz-kimdir-tezgah-dizisi-konusu-ve-oyunculari-19635.html

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi