GÜZELLEŞMENİN TAM ZAMANI

GÜZELLEŞMENİN TAM ZAMANI

GÜZELLEŞMENİN TAM ZAMANI
GÜZELLEŞMENİN TAM ZAMANI Ataturk Haber
Bu içerik 673 kez okundu.

 

Pandemi ile birlikte sağlıklı ve dengeli bir hayat sürmenin her zamankinden daha önemli olduğunun anlaşıldığını belirten KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı, Covid19 sonrası estetik ve güzellik ile ilgili son gelişmeleri anlattı.

Büyük bir kesimin hayat tarzı değişti. İş hayatında, toplantılar, yemek organizasyonlarında yoğun makyaj ile bastırılan doğallık ön plana çıktı. Dolayısıyla insanlar saf hallerini daha fazla analiz etmeye ve eleştirmeye başladı. “Kendim için bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Maske kullanarak morluk veya şişliklerimi gizleyebilirim. Evde iyileşebilirim. Kimsenin bilmesine gerek yok.” Düşüncesiyle bu sürecin yüzlerini tazelemek ve gençleştirmek, vücutlarını yeniden şekillendirmek için mükemmel bir zaman olduğuna karar verdiler.

Şu anda birçok kişi tatillere, filmlere, restoranlara ve diğer deneyimlere para harcamak yerine, kozmetik tedavilere yatırım yapmayı seçiyor. Evden çalışmak, hastalara iyileşmeleri için gereken alanı sağlıyor. Mevcut maske zorunlulukları iyileşmeyi daha gizli hale getirdiğinden, Burun Estetiği operasyonlarına, yüz kırışıklıkları ve ince çizgilerin üstesinden gelmek için botoks ve dermal dolgu maddeleri kullanan non-invaziv yüz tedavilerine ilgi çok fazla artış gösteriyor.

BOTOX ® ve Dermal Dolgu Nedir?

Kırışıklıkları yumuşatan enjeksiyonlar, yaşlanma belirtilerini daha az fark edilir hale getirerek yüzlerimizi daha tazelenmiş ve genç hale getirebilir. Dermal Dolgular, cildinizin yaşla birlikte kaybettiği kolajen yerine daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüm için cilt yüzeyinin altına hacim kazandırır.

www.oraykaracayli.com

Haber: Simre Reklam İletişim & Marka Danışmanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi