Ice-Walker ile Dünya Üzerinde Görmediğiniz Sokak Kalmasın

Ice-Walker ile Dünya Üzerinde Görmediğiniz Sokak Kalmasın

Ice-Walker ile Dünya Üzerinde Görmediğiniz Sokak Kalmasın
Ice-Walker ile Dünya Üzerinde Görmediğiniz Sokak Kalmasın Ataturk Haber
Bu içerik 481 kez okundu.

 

 

Herkesin gezmekten aldığı zevk ayrıdır. Kimisi tarihi yerleri gezmeyi sever kimisi ise tatil yerlerini gezmeyi sever. Genel olarak sokak gezintileri ise herkesin hoşlandığı bir konudur. İşte sokak gezintileri ile karşımıza çıkan bir kanal var. Ice-Walker kanalının bize sunduğu içerikler en zevkli gezilere tanıklık etmemizi sağlıyor. Nasıl mı? Kanal içerisine çoğunluğu 20-40 dakika arasında olan videolar yükleniyor. Bu videolar çeşitli sokaklarda gezmeyi içeriyor, örnek olarak Manhattan sokaklarında gezintilere tanıklık edebiliyorsunuz. Merak ettiğiniz bir yer varsa sizin oraya gitmenizi sağlıyor.

Kanal henüz tüm dünyayı gezmiş durumda değil ancak bunu gerçekleştirmek istiyor. Bu yüzden kanalın sahibi sürekli olarak sokakları gezip içerik haline getiriyor. Böylece siz düzenli olarak yeni sokaklar görüyorsunuz ve gezme isteğinizin bir kısmını kanal üzerinden karşılayabiliyorsunuz. Bir gün videolardan gördüğünüz yerlere giderseniz sokaklarda hiç yabancılık çekmezsiniz. Bunun sebebi kanaldaki gezintileri izlerken kendinizi tamamen kaptırıyorsunuz ve kendinizi tam olarak orada görüyorsunuz.

Ice-Walker Kanalı Boş Vaktinizi Güzel Değerlendirmenizi Sağlar

Boş vakit bulduğumuz zaman bu vakti değerlendirecek bir şeyler ararız. Boş vaktimizi değerlendirmek için çok fazla seçenek vardır ama hem öğrenmemizi hem eğlenmemizi sağlayacak şeylerin sayısı kısıtlıdır. Ice-Walker kanalı üzerinden video izleyerek hem eğlenirsiniz hem de dünyanın birçok yerini görerek yeni şeyler öğrenirsiniz. Birçok yolu görmek, çoğu sokağın nasıl olduğunu bilmek bize kültür anlamında artılar katar. Şehir şehir de geziler görebildiğiniz için bir şehrin yapısının nasıl olduğunu anlamak için de bu videoları izleyebilirsiniz.

Yeni Bir Gezi Kanalı Arıyorsanız Ice-Walker Youtube Kanalı Sizin İçin Uygun

Youtube üzerinde çeşitli gezi kanalları vardır ve hepsinin farklı bir amacı vardır. Bazı gezi kanalları bir ülkeyi size yansıtır bazı gezi kanallarıysa çeşitli ülkeleri gezmeyi amaç edinir. Ice-WalkerYouTube kanalı ise size sokakları gezdirmeyi tercih etmiştir. Bu özelliğiyle diğer kanallarda alıştığınız durumun dışına çıkmaktadır. Diğer kanallarda bu özelliği bulamayacağınız için Ice-Walker kanalını ziyaret etmeniz sizi için güzel bir deneyim olacaktır. Kanal içerisinde izleyebilecek birçok şey bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-6Wm5dnOhfY

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi