Grup Roj Kimdir?

Grup Roj Kimdir?

Grup Roj Kimdir?
Grup Roj Kimdir? Ataturk Haber
Bu içerik 1426 kez okundu.

 

Son zamanlar da adını sıklıkla duyuran Grup Roj, buna bağlı olarak Grup Roj kimdir? Sorusunu da beraberinde getiriyor. Grup Roj, Harun Roj ve kardeşi Yaver Roj ile birlikte kurdukları bir müzik grubudur. Pek çok şarkısı bulunan grubun şarkılarını Grup Roj şarkıları indir seçeneği ile indirerek dinleyebilirsiniz. Duydum ki bensiz yaralı gibisin, yardır benim sebebim, tı buyi helbestamın ve pek çok şarkısı ile Grup Roj daha çok tanındı. Özellikle son zamanlarda sıklıkla rağbet gören duydum ki bensiz yaralı gibisin şarkısı, tüm Türkiye’de çok dinlendi. Aynı zamanda dünya genelinde de bu şarkısı dinlenmiştir. Bu da doğal olarak Grup Roj’a büyük bir ün getirmiştir!

 

Grup Roj Şarkıları

 

Ben gene sana vurgunum, özlemim sana, yardır benim sebebim gibi birçok şarkısı bulunan Grup Roj’un Kürtçe şarkısı da bulunmaktadır. Bilhassa duydum ki bensiz yaralı gibisin şarkısı Youtube üzerinden yaklaşık 100 milyon dinlendiğinden tüm Türkiye'de de daha çok tanındı. Buna bağlı olarak oldukça rağbet gören şarkıyı indirmek için Grup Roj duydum ki bensiz yaralı gibisin indir sekmesi ile indirebilirsiniz. Aynı zamanda Grup Roj kapsamında ki farklı şarkıları da internetten indirmeniz mümkündür. Dilediğiniz Grup Roj şarkılarını indirerek, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Grup Roj şarkıları söz konusu olduğunda karşımıza geniş bir şarkı yelpazesi çıkmaktadır. Bu durum söz konusu gruba olan ilgiyi de arttırmaktadır!

 

Grup Roj Kimler Tarafından Kuruldu?

 

Grup Roj, Harun Roj ve Yaver Roj kardeşler tarafından kuruldu. Çocukluktan beri müzikle ilgilenen Roj kardeşler, Muş Bulanık ilçesinde doğmuştur. Türkçe ve Kürtçe şarkılar söyleyen iki kardeş, İstanbul'da birçok mekanda çeşitli şarkıları seslendirmiştir. En önemlisi de duydum ki bensiz yaralı gibisin şarkısı ile oldukça fenomen olan Grup Roj ekibi, günümüz de İstanbul’da yaşamaktadır.

Grubun genel olarak bütün şarkılarını iki kardeş seslendirmekte ve sözleri ise Yaver Roj yazmaktadır. Sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Grup Roj kapsamında ki tüm müzikleri mp3 indir ile indirebilirsiniz. Böylece siz de yöresel ezgileri dinlemek noktasında önemli bir fırsatı da yakalamış olursunuz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi