Ambalaj Kutusu

Ambalaj Kutusu

Ambalaj Kutusu
Ambalaj Kutusu Ataturk Haber
Bu içerik 349 kez okundu.

 

Günümüzde birçok ürünleri, ambalajlayarak veya paketleyerek istenilen yere sevkiyatının yapılması sağlanır. Özel ambalaj kolileri ve kutuları, kişiye özel şekilde tasarlanmalı ve imal edilmelidir. Ürünlerin boyutları ve kullanım şekilleri doğrultusunda tasarlanan kutuların belirli boyutları ve ebatları bulunur. Böylelikle içerisinde herhangi bir sarsıntıya veya kırılmaya karşı korunur. Toptan koli imalatı yapan birçok firmadan ürünün boyutuna ve özelliklerine göre kutu imalatı yaptırabilirsiniz.

Bu hizmeti, Haay Ambalaj sitesinden hizmet alarak, ürünlerin boyutuna ve ebatına göre kutu tasarımı yaptırabilirsiniz. Ürünün özelliklerine göre koli imalatı yapıldığı için koli içerisinde ürünün herhangi bir darbeye karşı kırılma ve çizilme durumları azaltılır. Birçok farklı ebat ve modelde üretildiği için her ürüne özel kutu imalatı yapılır. Belirli tasarımlar ve logolar üretilerek firmanın logosu ve amblemi de kutu üzerine bastırılabilir.

Logolu Kutular

Kişiye özel olarak tasarlanan ambalaj ve logo, firmanın adını ve logosunu taşıdığı için firmanın adını duyurması ve reklam yapması sağlanır. Böylelikle ürün tasarımında firmanızın ismini rahatlıkla duyulabilir ve reklam yapabilirsiniz. Böylelikle tasarlanan kutularda gönderdiğiniz ürünler kırılmadan ve çizilmeden doğru adrese teslim edildiği sürece, firmanızın adı, her yere duyurulmuş olur.

Bir ürünü aldığınız zaman öncelikle dikkat çekecek olan kutunun özelliği ve güzelliği olduğu için dış tasarım bu konuda oldukça önemlidir. Bu kutular tasarlanırken belirli koli fiyatları bulunur. Bu fiyat aralığında, Haay Ambalaj sitesinden birçok kutu çeşitlerini inceleyerek hizmet alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi