İngilizceyi Yerinde Öğrenin

İngilizceyi Yerinde Öğrenin

İngilizceyi Yerinde Öğrenin
İngilizceyi Yerinde Öğrenin Ataturk Haber
Bu içerik 753 kez okundu.

 

 

Günümüz şartlarında en iyi dil eğitimi yerinde öğrenmektir. Amerikan Derneği dil eğitiminde Bakırköy İngilizce kursu kriterlerine uyum sağlayan bir kurumdur. Kurumsal çözüm seçeneklerini bir araya getiren kurs dil öğrenmek isteyenlerin adresi haline gelmiştir.

 

 Kurumsal anlamda Amerikan Derneği’nin en önemli özelliği dil eğitiminde özgün olmasıdır. Özgün dil eğitim programı ile gündeme gelen kurum, sertifikalı, tecrübeli ve işinde üst seviyelere gelmiş öğretmenlerle çalışmaktadır. Bakırköy İngilizce kursları eğitim kadrosu her zaman için özeldir. İşin uzmanı olan kişilerden oluşmaktadır.

 

 Eğitim Dünyasına Özel İngilizce

 

 Dil öğrenmek isteyenlerin ilk adreslerinden biri olan kurum, milli eğitim, yurt dışı, yüksek lisans, üniversite ve akademik alanlarda düzenlenen İngilizce dil sınavlarına da hazırlamaktadır. Sınava nasıl hazırlanacağını ve nereden başlayacağını bilemeyenler için kılavuz niteliğindeki eğitim programı en iyi şekilde uygulanmaktadır. Bakırköy en iyi İngilizce kursu tercihinde Amerikan Derneği listenin başında yer alıyor.

 

 Dil Eğitiminde Profesyonel

 

 Dil öğrenmeye karar verenler için ilk tercih ‘anavatanında dil öğrenme’ imkanı sunan Amerikan Derneği’dir. Türkiye genelinde hizmet veren kurum ‘İngilizce dil eğitimi’ konusunda yeni bir çığır açmış ve bu dilin sanıldığından zor olmadığını ispatlamıştır. Hızlandırılmış İngilizce konuşma kursları, sınava hazırlık kursları ve ileri seviye İngilizce programları konusunda kurum günün her saatinde sorulara cevap vermektedir. Eğitimle ilgili ve programla ilgili bütün konularda iletişim numaraları aranabilir.

 

 Yurt dışı İngilizcesi, IELS, YDS gibi sınavlara hazırlık, Üniversite sınavına hazırlık ve ilköğretim kategorisinde dil eğitimi gibi konular kurumun programında yer alan konulardır. Günümüz şartlarında İngiltere’de veya Amerika’da İngilizce öğrenmek çok daha etkili sonuç verebilmektedir. Ancak günümüz şartlarında bu ülkelere seyahat etmek zordur. Bu nedenle ana vatanında dil eğitimi görmek isteyenler için kurumsal anlamda Amerikan Derneği iyi bir alternatiftir.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi