Yeni Nesil Kuluçka Makinesi Kümes Hayvanları İçin En İyi Koşulları Sağlıyor

Yeni Nesil Kuluçka Makinesi Kümes Hayvanları İçin En İyi Koşulları Sağlıyor

Yeni Nesil Kuluçka Makinesi Kümes Hayvanları İçin En İyi Koşulları Sağlıyor
Yeni Nesil Kuluçka Makinesi Kümes Hayvanları İçin En İyi Koşulları Sağlıyor Ataturk Haber
Bu içerik 465 kez okundu.

 

Isı ve nem değerlerini yumurtalar için en uygun şekilde hazırlayan kuluçka makinesi sayesinde yüksek verim alınabilmektedir. Çiftçilerin tercih etmekte oldukları yeni nesil makineler bir embriyo için gerekli olan tüm fiziki koşulları yerine getirir. İçeriğinde yer alan mekanizmalar sayesinde kolaylıkla değerler gerekli olan şartlara uygun olacak şekilde ayarlanır. Otomatik yapıları sayesinde çiftçilerin işleri çok daha kolay olmaktadır.

Anne kuş tarafından doğal ortamlarda sağlanmakta olan her türlü koşul makineler aracılığı ile çok daha iyi bir şekilde sağlanabilmektedir. Sabit değerlerin sağlanması ve uygun havalandırma sistemlerine sahip olması ile birlikte hobi kuluçka makineleri rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hayvanların en iyi şekilde gelişim göstermelerine olanak tanınır. Bir çiftlik için oldukça kullanışlı olmaları sebebiyle tercih edilir.

Kuluçka Makinesi ile Kontrollü Embriyo Gelişimi Sağlanır

İç ortamlar otomatik kuluçka makinesi ile birlikte rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. İç ortamın sahip olması gerekli olan özellikler bu makineler ile birlikte rahatlıkla gözlemlenebilmekte ve her an kontrol edilebilmektedir. Isı ve rutubet ortamı en iyi şekilde sağlanabilir.

Çevirme işlemleri de makineler aracılığı ile çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Anne kuşlar kendi doğal ortamlarındaki kuluçka dönemlerinde yumurtaları 6 kez değiştirebilmektedirler. Ancak makineler aracılığı ile çevirme işlemleri ayarlanabilmekte. Belirli saatler ayarlanarak yumurtalar otomatik bir şekilde çevrilmekte embriyoların kabuğa yapışması önlenmektedir.

Kontrol sistemi ile kümes hayvanlarının yetiştirilmesi için gerekli olan rahatlıkla sağlanır. Yeni nesil sistemler çiftçilerin işini büyük oranda kolaylaştırır. Kuluçka makinesi fiyatları çiftçilerin isteklerine göre değişir. Çok çeşitli özelliklere ve fonksiyonlara sahip olan makinelerin fiyatları değişiklik gösterir. NY Ticaret ile kişiler istedikleri özelliklere sahip olan yeni nesil makineler elde edebilirler. Her türlü ihtiyaca yönelik olarak üretimlerini gerçekleştirmektedirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi