Kalıcı makyaj eğitimi

Kalıcı makyaj eğitimi

Kalıcı makyaj eğitimi
Kalıcı makyaj eğitimi Ataturk Haber
Bu içerik 404 kez okundu.

 

Son yıllarda güzellik salonlarında ve kuaför salonlarında kalıcı makyaj uygulamaları yapılıyor. Birçok kadının tercihi olan bu uygulamalar sayesinde kadınların belirli bazı makyaj ihtiyaçlarını her gün yapmalarına gerek kalmıyor.

Kalıcı makyaj uygulaması adı atlında birçok farklı işlem yapılabiliyor. Kaşlara, gözlere, kirpiklere ve dudaklara uygulanabilen kalıcı makyaj çalışmaları her kadın tarafından büyük beğeni alıyor. Bu nedenle çok sık talep ediliyor.

Kadınlardan gelen bu yoğun istek üzerine her güzellik merkezi ve kuaför salonunda kalıcı makyaj uygulamalarına ihtiyaç duyuluyor. Ve güzellik uzmanları ve kuaförlerin bu uygulamaları yapabilmesi için bir dizi eğitimden geçmesi ve bu eğitimler sonucunda sertifika alması gerekiyor.

Cansu Durkun kalıcı makyaj eğitimleri

Cansu Durkun Ankara’da kalıcı makyaj eğitimleri veriyor. Bu eğitimlerde her tip kalıcı makyaj için kullanılan tüm teknikler en ince detaylarına kadar kursiyerlere öğretiliyor. Uygulamalı olarak yapılan bu eğitimlerin sonucunda, eğitimi başarı ile tamamlayan güzellik uzmanları, estetisyenler ve kuaförler bu alanda eğitim aldıklarına dair bir sertifika sahibi oluyor. Ve bu sertifika sayesinde kendi merkezlerinde kalıcı makyaj uygulamalarını kusursuz bir şekilde yapabiliyorlar.

Sizlerde Cansu Durkun aracılığı ile kalıcı makyaj eğitimleri almak istiyorsanız bunun için Cansu Durkun resmi web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Açılan her kurs dönemi için kayıt talebinde bulunabilirsiniz. Kendisi ve eğitimleri hakkında tüm detayları aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden takip edebilirsiniz.

ins:cansudurkun

facebook: cansudurkun

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi