Mehmet Okur Teknik Ekipte Yer Almaya başlıyor

Mehmet Okur Türk basketbolunda adını altın harflerle kazımış efsane isimlerden birisidir. Okur ile ilgili yaşanan son gelişmeler, tüm basketbol camiasında hayli ilgi uyandırdı.

Mehmet Okur Teknik Ekipte Yer Almaya başlıyor
Mehmet Okur Teknik Ekipte Yer Almaya başlıyor tufant
Bu içerik 735 kez okundu.

 

Mehmet Okur Türk basketbolunda adını altın harflerle kazımış efsane isimlerden birisidir. Okur ile ilgili yaşanan son gelişmeler, tüm basketbol camiasında hayli ilgi uyandırdı.  Milli takımın, teknik kadrosuna geçeceği konuşulan Okur‘ un deneyimi ve ustalığı ile oyuncu iken göstermiş olduğu başarıyı devam ettireceği düşünülüyor.

A Milli Basketbol takımına teknik ekipte yer almak üzere geri dönmeye hazırlanan ünlü basketbolcu, bilindiği üzere, oyunculuk yaptığı dönemlerde başarılarıyla adından söz ettirmişti. Son olarak teknik kadroda yer alacağı açıklanan Mehmet Okur, bundan mutluluk duyduğunu belirtti.

Ekibe Katılımı Bekleniyor!

Baş antrenörü Orhun Ene olan A Milli Takım’ın ekibinde artık Mehmet Okur' da yer alacak. Mehmet Okur' un sosyal medya paylaşımı ile bu konuda tüm meraklar sonuçlandı. Okur, Türkiye’de oynadığı yıllardan sonra, NBA da forma giymişti ve dünyaca ünlü bir basketbolcu durumuna gelmişti. Şimdi ise ülkesine teknik adam olarak geri dönüş yapıyor.

Basketbol tahminleriniz için Betpapel

Her tür spor dalı için yüksek oranlarda ve geniş tahmin aralıklarında yatırımlarınız için BETPAPEL sitesine giriş yapabilirsiniz. Basketbol liginde tüm tahminleriniz için BETPAPEL KAYIT işlemlerini hemen yapabilirsiniz. Ve tüm müsabakalar için yüksek oranlı tahminlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BETPAPEL GİRİŞ işlemleriniz için siteye ait en güncel giriş adresine ulaşabilir ve tüm basketbol maçlarını yakından takip edebilirsiniz. BETPAPEL ONLİNE sizlere geniş bir tahmin seçenek ağı ve yüksek oranlar sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi