Akaryakıt Yatırımları Hızla Devam Ediyor

Akaryakıt Yatırımları Hızla Devam Ediyor
Akaryakıt Yatırımları Hızla Devam Ediyor tufant
Bu içerik 288 kez okundu.

Son dönemde akaryakıt firmalarının yatırım planları ekonomide yeni dönem gelişmeleri doğrultusunda revize edilmiş durumda. Bu firmalardan birisi olan Class akaryakıt Naifoğlu Holding firması da yüksek gelecek beklentisi nedeni ile tüm dikkatini ekonomik gelişmelere odaklamış durumda. Firma ülkenin geleceğine olan inancı ile yeni yatırım kararları alarak daha fazla insana ulaşmayı planlıyor.

Class akaryakıt Naifoğlu Holding aynı zamanda Cumhurbaşkanının ifade ettiği hedeflere ulaşmak için de yine hedeflerini yüksek tutuyor. Bu kapsamda yeni hedefler doğrultusunda 250 yeni akaryakıt istasyonunu faaliyete geçirmeye karar veren firma aynı zamanda 2023 yılına kadar yeni çalışanlarının sayısını arttırmayı da planları arasına almış bulunuyor.

2023 Yılında Daha Geniş Bir Servis Ağı

Class petrol var olan 50 istasyonuna ek olarak 250 yeni istasyon ile daha fazla alanda hizmet vermeyi ve daha geniş bir çalışan ailesi ile çalışmayı planlıyor. Firma bu tür beklentilerin yanı sıra müşterilere daha iyi hizmet sunmak için de var olan yatırımlarına yenilerini ekliyor.

Türkiye’nin 2023 ekonomi hedefleri paralelinde yatırımlarına hız veren Class petrol bu sayede ekonomik refah seviyesinin artmasına da katkı sunuyor. Firma beklentileri karşılayan yeni yatırımlarının yanı sıra planlanan yatırımların niteliklerini de arttırmış bulunuyor. Yeni dönemde ekonominin daha iyi olacağı beklentisi ile hareket eden firma bu konuda ekonomiye katkı sunmak adına öz kaynaklarını ve sermaye birikimini yeni yatırımlara yöneltmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi