Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri

Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri

Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri
Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri Ataturk Haber
Bu içerik 275 kez okundu.

Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri

Yüz masajı klasik bir masajdan ibaret değildir birden fazla çeşitlere ayrılmıştır en yagın uygulanan masöz tarafından uygulanan 4 çeşit yüz masajlarını sizler için sıraladık:

Lenfatik Drenaj

Lenf, vücudunuzdaki toksinleri uzaklaştıran ve atıkları ortadan kaldıran bir sıvıdır. Su, protein ve tuzlardan oluşur. Birikmiş lenf bir masajla drene edilebilir [ 3 ]. Cildinizi derinlemesine temizleyerek gençleştirmek istiyorsanız bu harika bir tekniktir.

Shiatsu Veya Parmak-Basınç

Bu tür yüz bakımı , enerji kanalları olarak adlandırılan yüzdeki belirli noktalara [ 4 ] uygulanan akupresür kullanır . Bu çince tekniği uygulayan insanlar kasları tonlamak ve yüzdeki kırışıklıkların görünümünü azaltmak için özel cihazlar, parmakları veya avuç içi kullanırlar.

Klasik Masajı

Bu, dünya çapında güzellik uzmanları tarafından en yaygın kullanılanıdır. Vuruş, dokunma, yoğurma ve kıstırma gibi hareketleri içerir. Kollajen üretimini teşvik eder ve cildinizi rahatlatır.

Kobido Masajı

Kobido, ‘eski güzellik yolu’ anlamına gelir. Bu en eski yüz masajı türüdür. 16 yüz kasına masaj yapmak için 47 teknik kullanır. Ağrıların giderilmesine yardımcı olan derin bir rahatlama yüz masajıdır.

Anti-stres masajı için herhangi bir şikayetiniz olmasa bile kendinizi tamamen yenilemek ve şımartmak veya tüm sorunlardan uzaklaşarak vücudunuzu ödüllendirmek istiyorsanız mükemmel bir masöz seçim olacaktır.

Öte yandan, anti-stres masajı, yoğun bir iş hayatı nedeniyle kendileriyle zaman geçiremeyen ve bilgisayarda çok fazla zaman geçiren veya sürekli olarak sırt ve boyunda iş stresi ve gerginlik yaşayanlar için harikadır. .


Stres ve olumsuz fiziksel etkileri hafife alınmamalıdır. Yaşam kalitenizi artıracak ve strese karşı savaşacak yöntemleri entegre edebilmeniz gerekir. Anti-stres masajı, bu ihtiyaçlar için etkili bir tedavi yöntemi ve rahatlatıcı bir çözümdür.

Bu masajla strese bağlı kas, kan akışı, dolaşım ve sindirim problemleri gibi stresin olumsuz etkileri ortadan kaldırılacak ve vücudunuz strese karşı daha dirençli olacaktır.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi