Astroloji ve Esmaul hüsna arasındaki bağlantı nasıl işler?

Allah‘ın “Hakîm” isminin sonucu olarak, yaşadığımız boyutta olup biten her şeyin bir nedeni; ve o nedeni oluşturan bir başka sebebi vardır!..

Astroloji ve Esmaul hüsna arasındaki bağlantı nasıl işler?
Astroloji ve Esmaul hüsna arasındaki bağlantı nasıl işler? Ataturk Haber
Bu içerik 1233 kez okundu.

 

 

Allah‘ın “Hakîm” isminin sonucu olarak, yaşadığımız boyutta olup biten her şeyin bir nedeni; ve o nedeni oluşturan bir başka sebebi vardır!.. Hiçbir şey nedensiz bir biçimde, havadan oluşmaz! Her şey Allah’ın kurmuş olduğu sistem ve düzen gereği olarak birbiriyle bağlantılı şekilde meydana gelir; biz bu bağlantıları fark edemedik diye de yok sayamayız. Evrenin dalgalardan meydana geldiğini, “Holografik sistem” gereği varlığın her zerresinde tüm özelliklerinin mevcudiyetini, her yapının kendine özgü bir frekansı-titreşimi olduğunu ve bunu kuvveti oranında yaydığını anlamamış kişilerin “Astroloji” nin ne olduğunu anlamasına imkân yoktur. İnsan beyninin bioelektrik enerjiyi dalga enerjisine çevirdiğini, ruhun bu enerjiyle meydana geldiğini anlatabilmek fevkalade zordur. Burçlar dan ve Güneş sistemindeki planetlerden yayılan dalgaların insan beynini nasıl etkilediğini; genetik yapının bu dalgalardan nasıl olduğunu anlamak ömrümcek düşünceli beyinler için zordur. Astroloji Yolculuğu Akademisi bu konuda eğitim ve danışmanlık vermektedir.  

Doğum anındaki planetlerin açısı kaç kez doğum haritası çizilerek çıkartılırsa çıkartılsın aynı olur. Değişmez. Tesadüfe yer yoktur. Dünya üzerinde ne kadar katil varsa hepsinin doğum haritasında aynı açı kalıbı vardır. Bu bir tesadüf olamaz. 6500 yıldır Carl Gustav Jung ın benzerlikler yasası olarak adlandırdığı benzer olgular kayıt altına alınarak astroloji biliminin temel verileri oluşturulmuştur.

Ruh’ta oluştuğu iddia edilen tüm hâller, aslında ruhta değil beyinde oluşmada! “Ruh” ise beynin tüm hâsılasını her an yüklemekte olduğu holografik yapılı “dalga beden”. “Zikir” yaptığınız zaman, yani “Allâh”a ait olarak bilinen bir mânâyı tekrar ettiğiniz zaman doğum haritasındaki blokajlar çözülmeye başlıyor. Bu konuda eğitim ve danışmanlık için Astroloji Yolculuğu akademisi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi