Ceren’in katilinden şaşırtan ifade: Daha uzayacak mı?

Ceren’in katilinden şaşırtan ifade: Daha uzayacak mı? Üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'in katil zanlısı Özgür Arduç, yakalandığı sırada 2 polis memurunu yaralama suçundan yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. Arduç, mahkeme başkanının, "Söylemek istediğin bir şey var mı?" sorusuna "Daha uzayacak mı mahkeme? Duruşmaya çıkmak istemiyorum" yanıtını verdi.

Ceren’in katilinden şaşırtan ifade: Daha uzayacak mı?
Ceren’in katilinden şaşırtan ifade: Daha uzayacak mı?
Bu içerik 201 kez okundu.

Ordu’da, üniversite öğrencisi Ceren Özdemir’i bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Özgür Arduç’un, yakalandığı sırada polis memurlarını bıçakla yaralamasıyla ilgili davanın 5'inci duruşması görüldü.

Üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Ceren Özdemir'i doğum gününe 3 gün kala Zaferi Milli Mahallesi'ndeki evlerinin önünde bıçaklpayarak ölümüne neden olan Özgür Arduç, olaydan bir gün sonra yakalanacağı esnada polis memurları Zeki Çelik ve Haydar Değerli’yi yaralamıştı.

Foto: DHA / Üniversite öğrencisi Ceren Özdemir’i bıçaklayarak katleden Özgür Arduç, yakalandığı sırada polis memurları Zeki Çelik ve Haydar Değerli’yi yaralamıştı

“DAHA UZAYACAK MI?”

Ordu 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde 5'ncisi görülen duruşmada, Van Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunan Özgür Arduç Sesli ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla hakim karşısına çıktı. Duruşmada söz verilen sanık Özgür Arduç, “Mahkeme yine gün mü atacak? Mahkeme tarihini bana söyleyin” ifadelerine yer verdi. Arduç, mahkeme başkanının, “Söylemek istediğin bir şey var mı?” sorusuna “Daha uzayacak mı mahkeme? Duruşmaya çıkmak istemiyorum” yanıtını verdi.

Mahkeme heyeti, polis memuru Zeki Çelik ile ilgili kati raporun hazırlanması için olay tarihinden 18 ay geçmesi gerektiğinin kendilerine bildirildiğini ifade ederek ve kati raporun hazırlanacağı süreyi dikkate alarak, duruşmayı 6 Temmuz tarihine erteledi. (İHA-DHA)

İlginizi ÇekebilirYargıtay'dan Ceren Özdemir'in katili için kararYargıtay'dan Ceren Özdemir'in katili için kararİlginizi ÇekebilirCeren Özdemir cinayetinde ihmal soruşturmasında ailenin itirazı reddedildi Ceren Özdemir cinayetinde ihmal soruşturmasında ailenin itirazı reddedildi İlginizi ÇekebilirCeren Özdemir'in katili Özgür Arduç, Yargıtay'a başvurdu!Ceren Özdemir'in katili Özgür Arduç, Yargıtay'a başvurdu!

 

Ceren’in katilinden şaşırtan ifade: Daha uzayacak mı?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi