Sodexo Geçen yerler nerelerdir

Sodexo Geçen yerler nerelerdir

Sodexo Geçen yerler nerelerdir
Sodexo Geçen yerler nerelerdir Ataturk Haber
Bu içerik 172 kez okundu.

 

Sodexo geçen marketleri içeren bir listeyi bu yazıda sizler için hazırladık. Sodekso geçen marketler neresi acaba diye bir sorunun cevabını da bu yazımız üzerinden oldukça kolay şekilde bulacaksınız. Sodexo’nun resmi sitesinde  bölge bölge ve semt semt olacak şekilde  arama yaparak da  istediğiniz listelere kolayca ulaşabilmeniz mümkün. Bu aramaların ardından seçmiş olduğunuz bölgedeki Sodexo  geçtiğini öğrendiğiniz marketlerin listesini kolayca bulabilirsiniz.

Bir çok kurumsal market de Sodexo kartlarınız geçmektedir.  Bim, A101 ve ŞOK gibi bir çok kurumsal ve geniş yelpazede hizmet veren marketlerde Sodexo kartlarına hizmet verilmektedir.

 

Sodexo Nedir?

Sodexo nedir peki; kamu ve özel sektörde verilmiş olan bir yemek kartıdır. Sodexo kullanan bazı kurum ve firmalar bünyesinde çalışan kişilerin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Sodexo kartı kullanılmaktadır.  Banka kartı gibi çipli bir karttan ibaret olan Sodexo kartlarının içerisinde her firmanın belirlediği miktarlarda aylık belli bir miktar para  olarak yatırılmaktadır. Sodexo kartınızın içerisindeki miktarı öğrenmek istediğinizde ise bunu uygulamalar üzerinden kolayca yapabilirsiniz.  Bu uygulamalara ise Android ve iOS üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olacak şekilde Sodexo kartınızı ise her işletmede kullanamayadabilirisiniz.  Sodexo ‘ya ait pos cihazlarının bulunduğu firmalarda bu işlemi yapabilirsiniz.

 

Sodexo Geçen Yerler

Sodexo geçen yerlerin sıralaması istenilen kriterler doğrultusunda yapılabilmektedir. Örneğin, sıralamalar, konuma, puana veya isme göre yapılabilir. Bunun yanı sıra, mutfak türü kısmında istenilen alternatife göre seçim yapmak mümkündür. Sodexo geçen marketler hangileridir acaba diye merak edenlerin büfe veya şarküteri kısmını tıklaması gerekir. Bunun dışında farklı arama seçenekleri de bulunmaktadır. Şu an açık iş yeri, misketli üye iş yeri, masa servisi, paket servis, catering, al götür gibi seçeneklerin arasından kişinin istediği alternatifi seçebilmesi mümkün olabilmektedir.

Sodexo kartın avantajları nelerdir?

 Sodexo kart hem çalışanlar hem de işveren için kolaylık sağlar.  Sodexo kartında online işlem yapması mümkündür.  İşlemler için kartın online uygulamasının indirilmesi gerekir.  Eğer kişinin yanında nakit para bulunmuyorsa yemek ve alışverişlerin bu kartla yapılması büyük bir kolaylık sağlar.  Diğer bir avantaj ise vergi olmaktadır.  Yenilen yemekler de herhangi bir vergi ödemesi ya da faaliyet ödemesi gerçekleştirilmez.  Sodexo kartın kullanılması için kart içerisinde belirli bir limitin olması gerekir.  İşyeri aylık olarak bir limit belirlemekte ve bu limitin dahilinde harcama yapılmaya müsaade etmektedir.

KAYNAK: ANKARA GÜNDEM

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi